logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Jak się uczyć? - Benedict Carey, Dariusz Wójtowicz
Jak się uczyć?
by: (author) (editor)
TO NIE JEST KSIĄŻKA DLA KUJONÓW! ZAPOMNIJ O WSZYSTKICH MITACH NA TEMAT UCZENIA SIĘ. PRZYGOTUJ SIĘ NA REWOLUCYJNE METODY ZAPAMIĘTYWANIA! Uczymy się przez całe życie, jednak czy skutecznie? Każdy zna pilnych uczniów, spędzających wiele godzin nad książkami, ale czy to rzeczywiście najlepszy... show more
TO NIE JEST KSIĄŻKA DLA KUJONÓW!

ZAPOMNIJ O WSZYSTKICH MITACH NA TEMAT UCZENIA SIĘ.

PRZYGOTUJ SIĘ NA REWOLUCYJNE METODY ZAPAMIĘTYWANIA!

Uczymy się przez całe życie, jednak czy skutecznie? Każdy zna pilnych uczniów, spędzających wiele godzin nad książkami, ale czy to rzeczywiście najlepszy sposób, żeby dobrze zdać testy i egzaminy? Czy sprawdzanie wiadomości na Facebooku w trakcie nauki jest faktycznie takie złe? Czy ciche miejsce i koncentracja są takie istotne? I czy nauka do egzaminów naprawdę nie może być fascynującą przygodą?

Benedict Carey odpowie na ważne pytania, dlaczego jedni uczą się szybciej od innych i doradzi, jak skuteczniej wykorzystywać nasze zdolności. Okazuje się, bowiem, że czasem wystarczy niewielka zmiana w naszych przyzwyczajeniach, aby osiągnąć sukces.

To książka o tym, jak się uczyć naprawdę skutecznie i efektywnie.

Napisana z werwą i poczuciem humoru, obala mity na temat uczenia się i przedstawia najnowsze badania naukowe. Koniec ze ślęczeniem nad książkami po nocach i wkuwaniem nieprzebranych ilości materiału!
show less
Format: paperback
ISBN: 9788308054963
Publisher: Wydawnictwo Literackie
Pages no: 344
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Mirkat Always Reading
Mirkat Always Reading rated it
4.0 How We Learn
Carey provides fascinating insights into how our brains not only form but later retrieve memories. Some of his discoveries are downright counter-intuitive--who knew distractions, interruptions, and even forgetting can actually be aids to learning? Recommended to anyone interested in brain function...
Books by Benedict Carey
Books by Dariusz Wójtowicz
On shelves
Share this Book
Need help?