logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Jeż Jerzy, t.8: Musi umrzeć - Rafał Skarżycki, Tomasz Lew Leśniak
Jeż Jerzy, t.8: Musi umrzeć
by: (author) (author)
"Sodoma, Gomora, a teraz Jeż Jerzy... Zaprawdę powiadam wam, moja cierpliwość wyczerpuje się, niczym otwarta studnia na pustyni. Wystarczy jednak szczery akt skruchy i przyjmę Jerzego w domu swoim, jak honorowego gościa na przyjęciu - nawet największy grzesznik może bowiem odnaleźć drogę do mnie.... show more
"Sodoma, Gomora, a teraz Jeż Jerzy... Zaprawdę powiadam wam, moja cierpliwość wyczerpuje się, niczym otwarta studnia na pustyni. Wystarczy jednak szczery akt skruchy i przyjmę Jerzego w domu swoim, jak honorowego gościa na przyjęciu - nawet największy grzesznik może bowiem odnaleźć drogę do mnie. Nawet Jeż Jerzy".

Bóg Wszechmogący

"My nie stawiamy warunków. Nie trzeba się starać, bukować miejsca. Jesteśmy otwarci na każdego, a tym bardziej na Jeża. Można nawet powiedzieć, że czekamy na niego z utęsknieniem - gość tu pasuje, nie oszukujmy się. Kiedy tylko nadejdzie jego czas, osobiście powitam go u bram piekielnych. I mam nadzieję, że ta chwila nastąpi już wkrótce. Chodź, Jerzy - zabawimy się!"

Książę Ciemności

"Niewielu tak droczy się ze mną jak ten jeż. Tyle razy uniknął mego lodowatego ostrza, ale... ta sztuka jeszcze nikomu nie udawała się w nieskończoność. Jeż Jerzy umrze. Ja, Śmierć, stawiam na to własne życie. Kto przyjmuje zakład?"

Ponury Żniwiarz

"Zakopujemy wszystkich, nie tylko jeże".

Pan Mirek - Zakład pogrzebowy "Galaxy"  

źródło opisu: Okładka
źródło okładki: http://merlin.pl/Jez-Jerzy-Musi-umrzec-tom-8-tylko...»
show less
Format: papier
ISBN: 9788323736004
Publisher: Egmont Polska
Pages no: 48
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Rafał Skarżycki
Books by Tomasz Lew Leśniak
Share this Book
Need help?