logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Kafejka u Lunatyków - Laurell K. Hamilton
Kafejka u Lunatyków
by: (author)
3.50 15
Pewnej mroźnej zimowej nocy w lasach niedaleko St. Louis znalezione zostają zwłoki mężczyzny. Makabryczny sposób dokonania zabójstwa sugeruje, że jego sprawcą nie mógł być człowiek. Anita Blake, zabójczyni wampirów i współpracowniczka specjalnego oddziału policji, zostaje wezwana do pomocy przy... show more
Pewnej mroźnej zimowej nocy w lasach niedaleko St. Louis znalezione zostają zwłoki mężczyzny. Makabryczny sposób dokonania zabójstwa sugeruje, że jego sprawcą nie mógł być człowiek. Anita Blake, zabójczyni wampirów i współpracowniczka specjalnego oddziału policji, zostaje wezwana do pomocy przy śledztwie.

Dziwnym trafem na tym samym terenie w tajemniczych okolicznościach znikają zmiennokształtni. Czy istnieje jakiś związek między tymi dwiema sprawami i czy poproszenie o pomoc Edwarda, najlepszego na świecie zabójcy istot nadnaturalnych, nie skończy się dla Anity wymuszonym pojedynkiem na śmierć i życie?


Czwarty tom cyklu o Anicie Blake to pełen dramatycznych spięć i zaskakujących zwrotów akcji pasjonujący horror przygodowy.

[Zysk i S-ka, 2008]  

źródło opisu: http://www.sklep.zysk.com.pl/kafejka-u-lunatykow.html
źródło okładki: http://www.sklep.zysk.com.pl/kafejka-u-lunatykow.html
show less
Format: papier
ISBN: 9788375062168
Publisher: Zysk i S-ka
Pages no: 528
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Laurell K. Hamilton
On shelves
Share this Book
Need help?