logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Kochaj albo rzuć - Andrzej Mularczyk
Kochaj albo rzuć
by: (author)
5.00 10
Kazimierz Pawlak, Władysław Kargul oraz Ania Pawlakówna dostają zaproszenia od brata Kazimierza Johna do wizyty w Stanach Zjednoczonych. Po przyjeździe do Chicago okazuje się że John zmarł parę dni wcześniej. Pozostawił On nie tylko majątek ale także nieślubną córkę, która na domiar jest mulatką.... show more
Kazimierz Pawlak, Władysław Kargul oraz Ania Pawlakówna dostają zaproszenia od brata Kazimierza Johna do wizyty w Stanach Zjednoczonych. Po przyjeździe do Chicago okazuje się że John zmarł parę dni wcześniej. Pozostawił On nie tylko majątek ale także nieślubną córkę, która na domiar jest mulatką. Wbrew przysiędze złożonej ojcu ostatecznie ulega i chowa brata "nie w swojej ziemi". W trakcie fabuły zarówno Pawlak jak i Kargul wielokrotnie zmieniają zdanie o nowym członku rodziny jak i całej Ameryce.  

źródło opisu: wikipedia
show less
Format: papier
ISBN: 8386107464
Publisher: Edytor Katowice
Pages no: 269
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
lacerta
lacerta rated it
5.0 Kochaj albo rzuć
Świetna książka. Jako wielka miłośniczka polskich starych filmów obawiałam się, że będę rozczarowana. Obawy okazały się zupełnie nieuzasadnione, bo książka równie dobra jak film. Śmieszne dialogi i dużo śmiesznych perypetii. Polecam każdemu.
Books by Andrzej Mularczyk
On shelves
Share this Book
Need help?