logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Komórka - Robin Cook
Komórka
by: (author)
3.40 25
Mistrz thrillera medycznego i autor superbestsellerów powraca z pierwszorzędną mieszanką najnowszych osiągnięć medycznych i jeżącego włos na głowie suspensu. Doktor George Wilson stawia pierwsze samodzielne kroki w zawodzie, który - jak się okazuje - stoi u progu przełomowej, rewolucyjnej... show more
Mistrz thrillera medycznego i autor superbestsellerów powraca z pierwszorzędną mieszanką najnowszych osiągnięć medycznych i jeżącego włos na głowie suspensu.

Doktor George Wilson stawia pierwsze samodzielne kroki w zawodzie, który - jak się okazuje - stoi u progu przełomowej, rewolucyjnej zmiany: całkowitego przedefiniowania roli lekarza. Dzięki specjalnej aplikacji zwykły smartfon ma się stać osobistym lekarzem pierwszego kontaktu, który diagnozuje trafniej i leczy skuteczniej niż specjaliści z krwi i kości. Ów program nazywa się iDoc.

Pierwsze zderzenie George'a z tą niewiarygodną innowacją jest druzgocące. Pewnego ranka budzi się obok martwej narzeczonej: dziewczyna zmarła w nocy niedługo po tym, jak zadeklarowała chęć uczestnictwa w badaniach testowych iDoca. Niedługo potem umiera kilkoro pacjentów George'a. Wszyscy oni także testowali nowy program.

Czy to możliwe, że aplikację zaatakowali hakerzy, a amerykański rząd bierze udział w zbrodniczym procederze? Narażając na szwank swoje życie i karierę, George bez wytchnienia usiłuje dociec prawdy, świadom, że jeśli ma rację, rzesze ludzi znalazły się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Robin Cook, autor 32 thrillerów medycznych, uważany jest powszechnie za twórcę gatunku, który spopularyzował swoją pierwszą głośną powieścią "Coma". Dzieli czas między Florydę, New Hampshire i Boston. Jego najnowsze powieści to "Nano", "Polisa śmierci" oraz "Niebezpieczna gra".  

źródło opisu: Remi, 2014
źródło okładki: http://www.rebis.com.pl
show less
Format: papier
ISBN: 9788378184621
Publisher: Rebis
Pages no: 416
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
zaczytany
zaczytany rated it
3.5 "Komórka" Robin Cook
Ostatnia książka z serii tych poleconych, a jednocześnie pierwsza tegoż autora. Już wcześniej planowałem zapoznać się z twórczością Pana Cook'a więc przypadek ten stał się doskonałym zbiegiem okoliczności. Nie marnowałem więc czasu i żwawo wziąłem się za lekturę. Ku mojemu zaskoczeniu czytało się ...
Iwona1
Iwona1 rated it
3.5 Komórka
To brzmi jak marzenie. Lekarz na każde skinienie, mający możliwość zdiagnozowania pacjenta w oparciu o skomplikowane badania w domu. Lekarz kontrolujący chorego 24 godziny na dobę, interweniujący, kiedy są problemy, sugerujący rozwiązania, odpowiadający na pytania, rozwiewający wątpliwości, reagując...
Books by Robin Cook
On shelves
Share this Book
Need help?