logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Kowal z Przylesia Wielkiego. Przygody Toma Bombadila - J.R.R. Tolkien
Kowal z Przylesia Wielkiego. Przygody Toma Bombadila
by: (author)
3.00 5
Kowal z Przylesia Wielkiego - "Przylesie Wielkie słynie z biegłych w swoim zawodzie rzemieślników i ze znakomitej kuchni. Pewnego dnia urzędujący Mistrz Kucharski wyrusza w drogę nie wiadomo dokąd. Wraca z czeladnikiem. Nie jest to jednak zwyczajny uczeń. To król czarodziejskiego ludu. Ma on do... show more
Kowal z Przylesia Wielkiego - "Przylesie Wielkie słynie z biegłych w swoim zawodzie rzemieślników i ze znakomitej kuchni. Pewnego dnia urzędujący Mistrz Kucharski wyrusza w drogę nie wiadomo dokąd. Wraca z czeladnikiem. Nie jest to jednak zwyczajny uczeń. To król czarodziejskiego ludu. Ma on do wypełnienia misję, która zmieni losy pewnego chłopca..."
Przygody Toma Bombadila - "Na przedstawiony tu wybór składają się utwory, które wiążą się przede wszystkim z legendami i anegdotami z Shire schyłku Trzeciej Ery. Wiersze, jak się zdaje zostały napisane przez hobbitów" napisał w przedmowie do Przygód Toma Bombadila J.R.R. Tolkien, który występuje tu w roli badacza opracowującego hobbicki tekst. (cyt z okładki)
show less
Format: papier
ISBN: 8324111514
Publisher: Amber
Pages no: 143
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by J.R.R. Tolkien
On shelves
Share this Book
Need help?