logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Krokodylowa skała - Lucius Shepard
Krokodylowa skała
by: (author)
4.00 5
Piętnaście opowiadań jednego z największych stylistów światowej fantastyce. Oryginalny polski wybór. Charyzmatyczny Lucius Shepard to mistrz stylu, znakomicie czuje się w każdym gatunku, czy jest to horror, mainstream, powieść wojenna, science fiction, weird fiction, fantasy czy opowieść... show more
Piętnaście opowiadań jednego z największych stylistów światowej fantastyce.
Oryginalny polski wybór.
Charyzmatyczny Lucius Shepard to mistrz stylu, znakomicie czuje się w każdym gatunku, czy jest to horror, mainstream, powieść wojenna, science fiction, weird fiction, fantasy czy opowieść miłosna.
Proza Sheparda zwykle zaczyna się jak zwykła opowieść o tu i teraz, zwykłych ludziach i zdarzeniach. Nagle, jakby znikąd, pojawiają się dziwne zdarzenia, wielkie namiętności, do naszego świata przenika zło, zaczyna dziać się magia. Fantastyka powoli, lecz nieubłaganie wkrada się w nasze życie.
W piętnastu zebranych tu opowiadaniach mamy hard science fiction, czyste fantasy, weird fiction, realizm magiczny, opowieść wojenną, horror, mainstream. Lucius Shepard udowadnia, że jest pisarzem obdarzonym wielką wyobraźnią, znakomitym warsztatem.
show less
ISBN: 9788375900866
Publisher: Solaris
Pages no: 592
Edition language: Polski
Bookstores:
Other editions (1)
Books by Lucius Shepard
On shelves
Share this Book
Need help?