logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Kroniki jerozolimskie - Guy Delisle
Kroniki jerozolimskie
by: (author)
4.75 10
Najnowszy komiks Guy Delisle’a. Autor z właściwą sobie spostrzegawczością, poczuciem humoru i dystansem do siebie opisuje w nim codzienne życie w jednym z najdziwniejszych miejsc na Ziemi. Obok problemów z przedszkolem, ulicznymi korkami i pracą zobaczymy przechodzenie przez punkty kontrolne... show more
Najnowszy komiks Guy Delisle’a. Autor z właściwą sobie spostrzegawczością, poczuciem humoru i dystansem do siebie opisuje w nim codzienne życie w jednym z najdziwniejszych miejsc na Ziemi. Obok problemów z przedszkolem, ulicznymi korkami i pracą zobaczymy przechodzenie przez punkty kontrolne pilnowane przez izraelską armię, wycieczki wzdłuż słynnego muru bezpieczeństwa czy miejsca najważniejsze dla judaizmu, chrześcijaństwa i islamu. Ten zapis rocznego pobytu Delisle’a w Jerozolimie, pełen niuansów i szczegółów niedostępnych zwykłym turystom, uważa się za najlepszy komiks w karierze twórcy „Pjongjangu”.
„Kroniki jerozolimskie” otrzymały prestiżową nagrodę za najlepszy album roku na festiwalu komiksu w Angoulême, największej tego typu imprezie w Europie.
Jeśli sami nie możecie się tam wybrać, to najlepszym zastępstwem podróży jest komiks Delisle’a.
Vice Magazine
Wyjątkowo rzadka i bardzo osobista relacja z pobytu w Jerozolimie – miejsca, w którym życie przesiąknięte jest absurdami.
The National  

źródło opisu: http://www.kultura.com.pl/index.php?s=k_173&d=k
źródło okładki: http://www.kultura.com.pl/okladki_duze/173.jpg
show less
Format: papier
ISBN: 9788360915912
Publisher: Kultura Gniewu
Pages no: 336
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Guy Delisle
On shelves
Share this Book
Need help?