logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Księga Jesiennych Demonów - Jarosław Grzędowicz
Księga Jesiennych Demonów
by: (author)
3.42 30
Drugie wydanie zbioru opowiadań Jarosława Grzędowicza. W nowej okładce. Koncentrat grozy i mroku. Przekonujących, bo przyczajonych na wyciągnięcie ręki, w naszych głowach. Recenzenci podkreślają, że „ Księga” zdaje się nie mieć nic wspólnego z fantastyką. Uważajcie. Zastanówcie się, nim... show more
Drugie wydanie zbioru opowiadań Jarosława Grzędowicza. W nowej okładce. Koncentrat grozy i mroku. Przekonujących, bo przyczajonych na wyciągnięcie ręki, w naszych głowach.
Recenzenci podkreślają, że „ Księga” zdaje się nie mieć nic wspólnego z fantastyką.

Uważajcie. Zastanówcie się, nim sięgnięcie po tę książkę. Może zbyt wiele wyjaśnić. Naprawdę ZBYT WIELE możecie poznać. Dotrzeć do prawdy, którą wolelibyście ukryć, nawet we własnych trzewiach, by przytłoczone ciężarem mogiły nie zaszkodziły już nikomu - ostrzega Marzena Kowalska (Wirtualna Polska).

To celna, ironiczna, ponura w wymowie proza obyczajowa, pełna gorzkich obserwacji dotyczących ludzkiej codzienności, tego, co wspólne dla nas wszystkich. Lęku przed utratą pracy, mimo że jej nienawidzimy. Lęku przed zdradą partnera, któremu przecież ufamy. Lęku przed samotnością. Lęku przed chorobą psychiczną. Któż z nas nie zna tych lęków? – pyta Agnieszka Chojnowska (Fahrenheit)  
show less
Format: papier
ISBN: 9788360505410
Publisher: Fabryka Słów
Pages no: 474
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
zaczytany
zaczytany rated it
3.5 "Księga jesiennych demonów" Jarosław Grzędowicz
Tak, wiem, że mamy wiosnę. Dlaczego więc wziąłem się za jesienną książke? Może trochę na przekór aurze panującej na zewnątrz, a może po prostu jest to jedna z nielicznych pozycji Grzędowicza, których jeszcze nie przeczytałem. Bardziej skłaniam się ku tej drugiej opcji, co nie zmienia faktu, żę cieka...
Other editions (4)
Books by Jarosław Grzędowicz
On shelves
Share this Book
Need help?