logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Lot nad kukułczym gniazdem - Ken Kesey
Lot nad kukułczym gniazdem
by: (author)
5.00 10
McMurphy, szuler, dziwkarz i zabijaka, udaje wariata, żeby wykpić się od odsiadywania wyroku. Pobyt w szpitalu psychiatrycznym wydaje mu się dobrym żartem. Do chwili, gdy dowiaduje się, że nie odzyska wolności, dopóki nie uznają go za wyleczonego. Decyzja należy do Wielkiej Oddziałowej, z pozoru... show more
McMurphy, szuler, dziwkarz i zabijaka, udaje wariata, żeby wykpić się od odsiadywania wyroku. Pobyt w szpitalu psychiatrycznym wydaje mu się dobrym żartem. Do chwili, gdy dowiaduje się, że nie odzyska wolności, dopóki nie uznają go za wyleczonego. Decyzja należy do Wielkiej Oddziałowej, z pozoru uosobienia słodyczy i dobroci, w rzeczywistości sadystki znęcającej się nad pacjentami. McMurphy, który buntuje przeciwko niej chorych, nagle zdaje sobie sprawę, że jeśli się przed nią nie ukorzy, nie opuści szpitala. Czy da się pokonać bezdusznemu Kombinatowi?
show less
Format: paperback
ISBN: 9788379855438
Publisher: Albatros
Pages no: 368
Edition language: Polski
Category:
Contemporary
Bookstores:
Community Reviews
andrzejtabaka
andrzejtabaka rated it
5.0 O normalności
Genialna. Do przeczytania jednym tchem. To co właściwie jest normalne w tym świecie? To co uważa większość? Kto dał komu prawo definiować, co jest normalne, a co nie... Po tej książce, nie ma się złudzeń.
Other editions (1)
Books by Ken Kesey
On shelves
Share this Book
Need help?