logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Małe trolle i duża powódź - Tove Jansson
Małe trolle i duża powódź
by: (author)
W 2014 roku obchodzimy setną rocznicę urodzin Tove Jansson – twórczyni Muminków, sympatycznych trolli znanych czytelnikom na całym świecie. Z tej okazji ukazuje się nowe wydanie całego dziewięciotomowego cyklu. Wysmakowane okładki dla koneserów, a w środku te same niezapomniane historie, które od... show more
W 2014 roku obchodzimy setną rocznicę urodzin Tove Jansson – twórczyni Muminków, sympatycznych trolli znanych czytelnikom na całym świecie. Z tej okazji ukazuje się nowe wydanie całego dziewięciotomowego cyklu. Wysmakowane okładki dla koneserów, a w środku te same niezapomniane historie, które od lat zachwycają zarówno małych, jak i dorosłych czytelników. Bo z tych wyjątkowych, pełnych mądrości książek po prostu się nie wyrasta.

Życie Muminków i ich przyjaciół z doliny skupia się wokół domu mamy i tatusia Muminka, gdzie każdy może liczyć na pomoc i przyjaźń. Panna Migotka, Paszczak, Mała Mi, Włóczykij, Ryjek, czy straszna Buka tworzą galerię postaci, które na zawsze pozostaną w pamięci czytelników.  

źródło opisu: Wydawnictwo Nasza Księgarnia, 2014
źródło okładki: http://nk.com.pl/
show less
Format: papier
ISBN: 9788310126900
Publisher: Nasza Księgarnia
Pages no: 72
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Tak wiele książek, a tak mało czasu.
Tak wiele książek, a tak mało czasu. rated it
2.0 Małe trolle i duża powódź
Oj, pamiętam, że ciężko mi się czytało tę książeczkę, nawet będąc fanką Muminków. Zwyczajnie nudne! Może to tylko "uroki" początków cyklu, ale mnie ten tomik zraził do sięgnięcia po pozostałe, niestety.
Książkowo czyta
Książkowo czyta rated it
2.5 Małe trolle i duża powódź
Książeczka ta opowiada o tym jak mały Muminek wraz ze swoją Mamusią, zwierzaczkiem oraz Tulippą podążają w poszukiwaniu miejsca na domek, a jednocześnie poszukują Tatusia Muminka... Jeśli chcecie dowiedzieć się czy ich poszukiwania zakończą się sukcesem i jakich przygód doświadczą w tej wędrówce się...
Other editions (3)
Books by Tove Jansson
On shelves
Share this Book
Need help?