logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Martwe dziwki idą do nieba - Donat Szyller
Martwe dziwki idą do nieba
by: (author)
1.00 10
Poznaj Zaświat, miejsce zamieszkane przez istoty, w które ludzie przestali już wierzyć. Poznaj jego mieszkańców: Raymonda Chwościka uzależnionego od mleka zniszczonego życiem diabła detektywa, gliniarza O`Briana i jego partnera inspektora Kotka. Poznaj reportera "Czytadła o Poranku" Bobo... show more
Poznaj Zaświat, miejsce zamieszkane przez istoty, w które ludzie przestali już wierzyć. Poznaj jego mieszkańców: Raymonda Chwościka uzależnionego od mleka zniszczonego życiem diabła detektywa, gliniarza O`Briana i jego partnera inspektora Kotka. Poznaj reportera "Czytadła o Poranku" Bobo Lichowlazło, trolle Marilyn i Monroe oraz króla gangsterskiego podziemia Hieronima Boscha. I wielu innych. Poznaj ich, ale nie podchodź zbyt blisko. Zwłaszcza do inspektora Kotka. Tak się składa, że jest ogrem i w każdej chwili może wyrwać Ci nogę. "Gdyby wziąć kilku wyciętych z papieru bohaterów i nudną fabułę, a całość obsypać kawałkami mortadeli otrzymalibyśmy coś zupełnie niepodobnego do tej książki" - Dan T. Alighieri, znany producent filmowy.
show less
Format: paperback
ISBN: 8370541879
Publisher: superNOWA
Pages no: 292
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Kroniki Nomady
Kroniki Nomady rated it
1.0 Martwe dziwki idą do nieba
całkiem ciekawy zbiór opowiadań faktastyczno - kryminalnych z dużą dawką prześmiewczego humoru. Jednakże gdyby nie fantastyczna oprawka hstorie nie miałyby w sobie nic ciekawego - ot, krótkie kryminały o przewidywalnym zakończeniu. Dlatego tylko mocna trójeczka.
Other editions (1)
Books by Donat Szyller
On shelves
Share this Book
Need help?