logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Metamorfozy Marilyn Monroe - David Wills
Metamorfozy Marilyn Monroe
by: (author)
4.40 25
Nieznane twarze Marilyn Monroe Od nieśmiałej dziewczyny z fabryki samolotów do ikony popkultury i symbolu seksu. Norma Jeane miała wiele twarzy - wystarczał jej ułamek sekundy, żeby stać się kimś zupełnie innym. Tak stworzyła Marilyn Monroe, zapewniając sobie przepustkę do nieśmiertelności. ... show more
Nieznane twarze Marilyn Monroe

Od nieśmiałej dziewczyny z fabryki samolotów do ikony popkultury i symbolu seksu.
Norma Jeane miała wiele twarzy - wystarczał jej ułamek sekundy, żeby stać się kimś zupełnie innym. Tak stworzyła Marilyn Monroe, zapewniając sobie przepustkę do nieśmiertelności.

Metamorfozy to fotograficzny zapis tych niezwykłych przemian, nietypowa biografia kobiety, której całe życie było filmem, serią zdjęć i obrazów.

Metamorfozy. Marilyn Monroe to niezwykle mocne, międzynarodowe otwarcie obchodów przypadającej w 2012 roku 50. rocznicy śmierci Marilyn Monroe. Ta przepięknie wydana książka będzie idealnym prezentem w przystępnej cenie.
show less
Format: papier
ISBN: 9788324018574
Publisher: Znak
Pages no: 320
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Booka
Booka rated it
4.0 Metamorfozy Marilyn Monroe
Książka inna niż wszystkie. Dlaczego? Nie tylko dlatego, że zawiera masę zdjęć Marilyn Monroe...Już na wstępie można zauważyć tą "inność", kiedy widać wyraźny nacisk na wygląd aktorki, na to, w co się ubierała, jak się malowała, jak się zachowywała, co i jak mówiła i wreszcie jak grała.Można by było...
Other editions (1)
Books by David Wills
On shelves
Share this Book
Need help?