logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Miłość, flirt oraz inne zdarzenia losowe - Jennifer Echols
Miłość, flirt oraz inne zdarzenia losowe
by: (author)
3.00 15
Faceci z reguły niedowidzą, ale najlepsi kumple bywają kompletnie ślepi! Lori od lat spędza wakacje tak samo. Pracuje w Vader Marina wraz z bratem i trzema chłopakami z okolicy: Cameronem, Seanem i Adamem. Lori to dziewczyna-kumpel, mogłyby jej wyrosnąć piersi o rozmiarze arbuzów, a starzy... show more
Faceci z reguły niedowidzą, ale najlepsi kumple bywają kompletnie ślepi!

Lori od lat spędza wakacje tak samo. Pracuje w Vader Marina wraz z bratem i trzema chłopakami z okolicy: Cameronem, Seanem i Adamem. Lori to dziewczyna-kumpel, mogłyby jej wyrosnąć piersi o rozmiarze arbuzów, a starzy znajomi i tak nie zwróciliby uwagi. Problem w tym, że Lori podkochuje się w Seanie i doskonale wie, że jeśli nie weźmie sprawy w swoje ręce, ten nigdy w życiu nie zobaczy w niej kobiety.

Pomysł jest genialny w swej prostocie. Lori i Adam, będą udawać parę, a wtedy na pewno Sean przejrzy na oczy! W teorii wszystko wygląda znakomicie, a początki są obiecujące... Plan działa bez zastrzeżeń do momentu, w którym przestaje działać w ogóle. A potem... A potem wszyscy mają sporo kłopotów.  

źródło opisu: http://wydawnictwo-jaguar.pl/book.php?sr=milosc-or...(?)
źródło okładki: http://wydawnictwo-jaguar.pl/book.php?sr=milosc-or...»
show less
Format: papier
ISBN: 9788376861609
Publisher: Jaguar
Pages no: 500
Edition language: Polski
Bookstores:
Other editions (2)
Books by Jennifer Echols
On shelves
Share this Book
Need help?