logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Miłosne konstelacje - Katarzyna Błeszyńska
Miłosne konstelacje
by: (author)
3.67 15
Porywająca historia! To była miłość ich życia. On nie potrafił zrezygnować z "erotycznych przyjaciółek" choć kochał tylko ją. Ona nie umiała wybaczyć i uciekła w bezpieczne ramiona. Skazali siebie na życie bez siebie. Nigdy potem nie zaznali pełni szczęścia. Dwie perspektywy, dwa losy, jedna... show more
Porywająca historia! To była miłość ich życia. On nie potrafił zrezygnować z "erotycznych przyjaciółek" choć kochał tylko ją. Ona nie umiała wybaczyć i uciekła w bezpieczne ramiona. Skazali siebie na życie bez siebie. Nigdy potem nie zaznali pełni szczęścia.

Dwie perspektywy, dwa losy, jedna miłość. Dekada z życia Marii i Mariusza. Czasy studiów, wielkie nadzieje i rozczarowania, dorosłość i jej wyzwania, miłość i seks.

Maria w swoim doskonale zaplanowanym życiu ma wszystko o czym marzyła: wspaniałą pracę, męża, piękny dom. Do pełni szczęścia brakuje jej tylko dziecka. Niestety kolejne próby In vitro nie dają rezultatu. Za radą lekarza próbuje znaleźć ograniczenia, które ją blokują, "wybaczyć sobie i wybaczyć jemu". Wraca do beztroskich studenckich lat, kiedy przeżyła miłość swego życia...

Mariusz jako młody chłopak kochał Marię ale... przejdzie długą drogę zanim zrozumie, czym naprawdę jest męskość, jakich poświęceń wymaga prawdziwa miłość i jak puste jest życie pozbawione głębokiej więzi z drugim człowiekiem.

Czy los da im drugą szansę, a miłość pokaże swe dojrzałe oblicze?

To historia tętniąca muzyką. Znane piosenki stanowią tło opowieści, pojawiają się jako muzyka płynąca z radia, płyt, przywołują wspomnienia. Uzupełnieniem książki jest muzyczna składanka "Miłosne konstelacje" znanych piosenek, które pojawiają się w treści książki, albo do wybrania których powieść stanowiła inspirację. Album promuje nowa piosenka Kasi Kowalskiej "Ikar" , którą artystka napisała po przeczytaniu "Miłosnych konstelacji".  

źródło opisu: http://ksiegarnia.bellona.pl/
źródło okładki: http://ksiegarnia.bellona.pl/index.php?c=fut&bid=6076&page=1
show less
Format: papier
ISBN: 9788311124738
Publisher: Bellona
Pages no: 320
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Książkowo
Książkowo rated it
3.5 Miłosne konstelacje
Trochę jestem rozbita po tej lekturze. Mimo iż treść dobra ciekawa, to jednocześnie taka męcząca. Bałam się, że nie przetrwam do końca. Szczególnie początek, który zapowiadał się jako wstęp przeciągnął się do samego końca.
Other editions (1)
Books by Katarzyna Błeszyńska
On shelves
Share this Book
Need help?