logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Mute - Bartosz Sztybor, Sebastian Skrobol, Dennis Wojda
Mute
by: (author) (author) (author)
W "Fajerwerkach" do handlarza dusz przychodzi chłopiec, który chce sprzedać swoją duszę w zamian za pokaz sztucznych ogni, które zna tylko z opowieści. "Oby się nie powtórzył!" to zaskakująca swoim finałem wizyta u psychoterapeuty, zaś "Blask" skutecznie straszy i wzrusza. Sebastian Skrobol... show more
W "Fajerwerkach" do handlarza dusz przychodzi chłopiec, który chce sprzedać swoją duszę w zamian za pokaz sztucznych ogni, które zna tylko z opowieści. "Oby się nie powtórzył!" to zaskakująca swoim finałem wizyta u psychoterapeuty, zaś "Blask" skutecznie straszy i wzrusza. Sebastian Skrobol rysuje komiksy, które zachwycą miłośników dobrej ilustracji w każdym wieku. Charakterystyczna kreska i maestria kolorysty sprawiły, że Skrobol przebojem wdarł się na polską scenę komiksową.

Od wielu lat komiksy z rysunkami Sebastiana Skrobola i scenariuszami uznanych twórców jakimi są Wojda i Sztybor, zdobywają nagrody na konkursach branżowych. Rozproszone w pokonkursowych antologiach, w końcu w jednym miejscu - w albumie "Mute", w którym znajdziecie też kilka premierowych opowieści komiksowych.
show less
Format: hardcover
ISBN: 9788364638411
Publisher: Wydawnictwo Komiksowe
Pages no: 88
Edition language: Polski
Category:
Comics
Bookstores:
Books by Bartosz Sztybor
Books by Sebastian Skrobol
Books by Dennis Wojda
On shelves
Share this Book
Need help?