logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Nie odrobiłem lekcji, bo... - Davide Cali, Benjamin Chaud
Nie odrobiłem lekcji, bo...
by: (author) (author)
5.00 5
Lektura obowiązkowa dla przyszłych i obecnych uczniów wszystkich rodzajów szkół. Niezbędna pomoc w sytuacji braku pracy domowej. Samolot pełen małp, najazd wikingów, pogrzeb kota, tornado, zabłąkany pingwin… Gdy trzeba wytłumaczyć brak pracy domowej, dziecięca inwencja nie zna granic, a... show more
Lektura obowiązkowa dla przyszłych i obecnych uczniów wszystkich rodzajów szkół. Niezbędna pomoc w sytuacji braku pracy domowej.

Samolot pełen małp, najazd wikingów, pogrzeb kota, tornado, zabłąkany pingwin… Gdy trzeba wytłumaczyć brak pracy domowej, dziecięca inwencja nie zna granic, a niesamowite historie mnożą się jak szalone. Czy można wyobrazić sobie lepszy materiał na książkę?

David Cali i Benjamin Chaud wracają do szkoły, by złożyć żartobliwy hołd nieokiełznanej uczniowskiej wyobraźni. Każda strona zaskakuje kolejną, jeszcze bardziej niewiarygodną wymówką. Absurd goni absurd, a fantastyczne sytuacje zmieniają się jak w kalejdoskopie. Ta zwariowana książka rozśmieszy dzieci, rodziców i każdego, komu choć raz w życiu zdarzyło się nie odrobić lekcji.  

źródło opisu: Wydawnictwo Dwie Siostry, 2013
źródło okładki: www.wydawnictwodwiesiostry.pl
show less
Format: papier
ISBN: 9788363696962
Publisher: Wydawnictwo Dwie Siostry
Pages no: 36
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Abdita
Abdita rated it
3.0 Davide Cali, Benjamin Chaur - "Nie odrobiłem lekcji bo..."
Fajna, owszem. Ale przyznam, że spodziewałam się czegoś więcej. Po prostu wymienione są mniej czy bardziej fantazyjne wymówki, owszem ciekawie zilustrowane. Ale życie, czyli kontakt z dziećmi których fantazja i pomysłowość jest naprawdę nieograniczona podpowiada co najmniej tak samo dobre wymówki. M...
Other editions (1)
Books by Davide Cali
Books by Benjamin Chaud
On shelves
Share this Book
Need help?