logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Pomelo rośnie - Katarzyna Skalska, Ramona Badescu, Benjamin Chaud
Pomelo rośnie
by: (author) (illustrator) (translator)
3.00 10
Pewnego dnia Pomelo zauważa, że dmuchawiec, pod którym mieszka, zrobił się dziwnie mały. Czy to znaczy, że Pomelo urósł? Hurra! Tylko co to właściwie znaczy rosnąć? Czy trzeba najpierw urosnąć w środku, żeby móc urosnąć na zewnątrz? Czy z każdej strony rośnie się tak samo? Czy jak się urośnie,... show more
Pewnego dnia Pomelo zauważa, że dmuchawiec, pod którym mieszka, zrobił się dziwnie mały. Czy to znaczy, że Pomelo urósł? Hurra! Tylko co to właściwie znaczy rosnąć?

Czy trzeba najpierw urosnąć w środku, żeby móc urosnąć na zewnątrz? Czy z każdej strony rośnie się tak samo? Czy jak się urośnie, to można robić wszystko? I czy wszystko się wtedy rozumie? Ale czy czegoś też się nie traci? Te i wiele innych pytań zadaje sobie filozofujący słoń Pomelo w książce, która też bardzo urosła!

Zabawny i mądry komentarz do życia (nie tylko słoni!) – dla dzieci i dorosłych. Świetne ilustracje Benjamina Chauda, którego znamy między innymi z książek o Bincie, Lalo i Babo.

Inne książki o słoniu Pomelo: „Pomelo ma się dobrze pod swoim dmuchawcem”, „Pomelo jest zakochany”, „Pomelo śni”, „Pomelo się zastanawia", „Pomelo wyrusza za mur ogrodu", „Pomelo podróżuje" oraz „Pomelo i przeciwieństwa”, „Pomelo i kolory" i „Pomelo i kształty".
show less
Format: hardcover
ISBN: 9788377761687
Publisher: Zakamarki
Pages no: 44
Edition language: Polski
Category:
Childrens
Bookstores:
Community Reviews
Abdita
Abdita rated it
3.0 Ramona Badescu - "Pomelo rośnie"
Przyjemna, choć bardzo "zwykła" w stosunku do na przykład rewelacyjnej, poetyckiej "Pomelo i kształty".
Books by Ramona Badescu
Books by Benjamin Chaud
Books by Katarzyna Skalska
On shelves
Share this Book
Need help?