logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Nieśmiertelni - Vincent V. Severski
Nieśmiertelni
by: (author)
4.33 15
W świecie wywiadu nigdy nic nie jest tym, na co wygląda. W każdej akcji trzeba zaplanować przypadek, a szpiegów nie ma tam, gdzie ich szukasz. Ekipa Konrada Wolskiego znów rusza do akcji daleko poza granice kraju. Dostają niezwykle trudne zadanie. Jadą do Teheranu, by zapobiec konfliktowi... show more
W świecie wywiadu nigdy nic nie jest tym, na co wygląda. W każdej akcji trzeba zaplanować przypadek, a szpiegów nie ma tam, gdzie ich szukasz.
Ekipa Konrada Wolskiego znów rusza do akcji daleko poza granice kraju. Dostają niezwykle trudne zadanie. Jadą do Teheranu, by zapobiec konfliktowi zbrojnemu na skalę światową. Niestety wszystko zaczyna się komplikować. Czy Konrad i Sara wygrają wyścig z czasem i uratują życie swoich ludzi?
Tymczasem na politechnice w Sztokholmie zostają brutalnie zamordowane cztery osoby. Do gry wraca inspektor Gunnar Selander, który wraz z genialną hakerką Harriet Berghen i naczelnik wydziału ds. zwalczania terroryzmu Lindą Lund mają rozwiązać tę zagadkę. Śledztwo jest jednak zbyt trudne, by poradzili sobie z nim sami. Rozpoczynają arcytrudną rozgrywkę ze światem szpiegów i zdrajców.
W Moskwie dochodzi do cichego zamachu stanu. Michaił Popowski, chcąc wspomóc spiskowców, wyjeżdża do Sztokholmu na ostatnią misję. Jagan wraz ze swoim oddziałem podąża za Aminą na Kaukaz.
show less
Format: paperback
ISBN: 9788375549829
Publisher: Czarna Owca
Pages no: 822
Edition language: Polski
Series: Nielegalni (#3)
Bookstores:
Community Reviews
SargentoGarcia
SargentoGarcia rated it
Muszę przyznać, że książka jest bardzo niebezpieczna: to 780 stron niezwykle wartkiej i dobrze przemyślanej akcji od której nie sposób się oderwać. Perfekcyjnie stworzone postacie zarówno pierwszoplanowe jak i występujące w poszczególnych epizodach. Tak naprawdę cała historia ciągnie się przez trzy ...
Other editions (1)
Books by Vincent V. Severski
On shelves
Share this Book
Need help?