logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Nieustraszony - Eric Blehm, Łukasz Małecki
Nieustraszony
by: (author) (translator)
Adam Brown – jeden z najlepszych żołnierzy Navy Seals Człowiek, który z miłości do żony i kraju dźwignął się z dna i stał się bohaterem Poruszająca historia żołnierza Navy Seals, najbardziej elitarnej jednostki wojskowej na świecie, który zginął podczas akcji w Afganistanie w 2010 roku. To... show more
Adam Brown – jeden z najlepszych żołnierzy Navy Seals

Człowiek, który z miłości do żony i kraju dźwignął się z dna i stał się bohaterem

Poruszająca historia żołnierza Navy Seals, najbardziej elitarnej jednostki wojskowej na świecie, który zginął podczas akcji w Afganistanie w 2010 roku. To nakreślony przez jego bliskich i towarzyszy broni niezwykły obraz człowieka, który – zanim stał się jednym z najlepszych żołnierzy na świecie – stoczył najtrudniejszą walkę w swoim życiu: walkę z uzależnieniem od narkotyków.

Towarzysze broni mówili o nim, że był bohaterem w całym tego słowa znaczeniu. Jego odwaga, oddanie i wsparcie, jakiego udzielał innym oraz umiejętności sprawiły, że pozwolono mu służyć w jednostkach szturmowych nawet wtedy, kiedy widział już tylko na jedno oko, a jego ręka nie była do końca sprawna po zmiażdżeniu. Przeznaczano go do najtrudniejszych akcji, szukał m.in. Osamy Bin Ladena. Zginął podczas niemal samobójczej akcji likwidowania jednego z talibskich przywódców. Niedługo przed śmiercią – jakby przeczuwając, co może się stać – napisał wzruszający list do swoich dzieci.

Adam Brown zapisał się bardzo dobrze także w pamięci polskich GROM-owców, z którymi dane mu było wspólnie służyć. Jego nazwisko wpisali do Memoriału Fundacji SPRZYMIERZENI z GROM.
show less
Format: ebook
ISBN: 9788375958911
Publisher: Wydawnictwo M
Pages no: 300
Edition language: Polski
Category:
Biography
Bookstores:
Books by Eric Blehm
Books by Łukasz Małecki
Share this Book
Need help?