logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Nowe królestwo - Licia Troisi
Nowe królestwo
by: (author)
3.19 40
Dubhe i Theana zmierzają w kierunku Królewskiego Pałacu Krainy Słońca, aby zabić Dohora, skorumpowanego tyrana, który połączył siły z sektą zabójców. W tym czasie, Lonerin i Sennar trafiają na trop Talizmanu Mocy, starodawnego elfickiego artefaktu, który po raz kolejny, jak za czasów Nihal,... show more
Dubhe i Theana zmierzają w kierunku Królewskiego Pałacu Krainy Słońca, aby zabić Dohora, skorumpowanego tyrana, który połączył siły z sektą zabójców. W tym czasie, Lonerin i Sennar trafiają na trop Talizmanu Mocy, starodawnego elfickiego artefaktu, który po raz kolejny, jak za czasów Nihal, wydaje się być jedyną rzeczą, która może uratować Świat Wynurzony.

Gildia nie ustaje w poszukiwaniach San, wnuka Nihal i Sennara.
W końcu jego obrońca, stary gnom Ido jest zmuszony ruszyć na poszukiwania dla nich bezpieczniejszego miejsca.

W finale dojdzie do ostatecznej rozgrywki między siłami zła i dobra. Każdy z bohaterów zmierzy się ze swoim przeznaczeniem. Dudhe wbrew swojej woli znajdzie się ponownie w środku wydarzeń, które naznaczą losy Wynurzonego Świata.  
show less
Format: papier
ISBN: 9788371835841
Publisher: Videograf II
Pages no: 453
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
jagusgda
jagusgda rated it
2.5 Nowe królestwo
O ile poprzednia trylogia była oryginalna i świetnie napisana, o tyle ta jest słabsza i bardziej przewidywalna.. A szkoda... Denerwująca postać Sana, osłabienie Ido i Sennara, to także minusy tej książki.. Polubiłam Learchosa :)
Other editions (1)
Books by Licia Troisi
On shelves
Share this Book
Need help?