logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Nowy szamanizm. O tym, co magiczne, słowiańskie i archaiczne we współczesnym świecie - Wojciech Jóźwiak
Nowy szamanizm. O tym, co magiczne, słowiańskie i archaiczne we współczesnym świecie
by: (author)
Dziś prawdziwych szamanów już nie ma...moglibyśmy zanucić pod nosem i w dodatku święcie wierzyć w to, co śpiewamy. Nowy szamanizm Wojciecha Jóźwiaka każe nam jednak zweryfikować ów pogląd. Kim bowiem jest szaman? Autor przedstawia nam prawdziwą, współczesną i pozbawioną przesądów twarz... show more
Dziś prawdziwych szamanów już nie ma...moglibyśmy zanucić pod nosem i w dodatku święcie wierzyć w to, co śpiewamy. Nowy szamanizm Wojciecha Jóźwiaka każe nam jednak zweryfikować ów pogląd. Kim bowiem jest szaman?
Autor przedstawia nam prawdziwą, współczesną i pozbawioną przesądów twarz przedstawicieli tej profesji. Każdy z nas może zostać szamanem i nakierowywać energię natury na kojenie zarówno schorzeń ciała jak i umysłu. Ten rodzaj szamanizmu jest głęboko zakorzeniony w kulturze słowiańskiej i ma niewiele wspólnego z czarownikami afrykańskich plemion lub wymierających szczepów Indian. Autor uświadamia nam także jak wiele elementów naszej kultury i najdawniejszej historii jest ściśle związanych z pojęciem szamanizmu.
Ta książka to idealne połączenie podróży w przeszłość z zupełnie współczesnym poradnikiem, który mógłby nosić tytuł: Nie pytaj, co możesz zrobić dla Ziemi, ale co Ziemia może zrobić dla Ciebie. Od dzisiaj natura przyjmuje zamówienia na szczęście. Złożysz swoje?  

źródło opisu: Studio Astropsychologii, 2007
show less
Format: papier
ISBN: 9788373772922
Publisher: Studio Astropsychologii
Pages no: 256
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Wojciech Jóźwiak
Share this Book
Need help?