logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
O tych, którzy się rozwijali - Iwona Chmielewska
O tych, którzy się rozwijali
by: (author)
4.33 15
Książka - zagadka. Kim są "ci, którzy się rozwijają"? Każdy z nas poczuł kiedyś działanie tajemniczych, niewidzialnych nici łączących ludzi i ich sprawy w czasie i przestrzeni. I każdy - dziecko i dorosły - może tę książkę odczytać po swojemu. Iwona Chmielewska tworzy książki obrazkowe dla ludzi... show more
Książka - zagadka. Kim są "ci, którzy się rozwijają"? Każdy z nas poczuł kiedyś działanie tajemniczych, niewidzialnych nici łączących ludzi i ich sprawy w czasie i przestrzeni. I każdy - dziecko i dorosły - może tę książkę odczytać po swojemu.

Iwona Chmielewska tworzy książki obrazkowe dla ludzi w każdym wielu. Zdobywa za najważniejsze międzynarodowe nagrody (np. Złote Jabłko w Bratysławie i dwukrotnie Bologna Ragazzi Award). Jej książki znane są czytelnikom w Korei Południowej, Japonii, na Tajwanie, w Niemczech, Francji, Meksyku, Hiszpanii i Izraelu... a ostatnio na szczęście także w Polsce.  

źródło opisu: www.mediarodzina.com.pl
źródło okładki: www.mediarodzina.com.pl
show less
Format: papier
ISBN: 9788372788764
Publisher: Media Rodzina
Pages no: 40
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Abdita
Abdita rated it
4.0 O tych, którzy się rozwijali
Nie jest to moja ulubiona pozycja Iwony Chmielewskiej ale tylko dlatego, że chyba nie do końca ją rozumiem. Ale graficznie jak zwykle majstersztyk.
Books by Iwona Chmielewska
On shelves
Share this Book
Need help?