logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Ominąć święta - John Grisham
Ominąć święta
by: (author)
3.42 30
Ominąć święta, przewrotna, prześmieszna, ciepła i mądra powieść, to jakby Opowieść wigilijna na miarę naszych czasów. Jest w niej błyskotliwy humor oraz znakomicie uchwycona atmosfera przedświątecznej gorączki i wahania ludzkich nastrojów. Komizm sytuacji graniczących z absurdem i purnonsensem... show more
Ominąć święta, przewrotna, prześmieszna, ciepła i mądra powieść, to jakby Opowieść wigilijna na miarę naszych czasów. Jest w niej błyskotliwy humor oraz znakomicie uchwycona atmosfera przedświątecznej gorączki i wahania ludzkich nastrojów. Komizm sytuacji graniczących z absurdem i purnonsensem wywołuje gromki śmiech, który nie zagłuszy jednak pytań o presję tradycji i otoczenia, o istotę Bożego Narodzenia i prawdziwość ludzkich uczuć w dzisiejszym świecie. John Grisham nie daje odpowiedzi, nie moralizuje. Zapewnia wspaniałą zabawę i przedstawia popis wirtuozerii literackiej, raz jeszcze udowadniając, że jest pisarzem wybitnym i niezwykłym, pisarzem dla każdego: dla wytrawnych znawców literatury i dla miłośników popularnej prozy.
show less
Format: papier
ISBN: 8372458251
Publisher: Amber
Pages no: 144
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
EpidermaS
EpidermaS rated it
3.0 Ominąć święta
Ciepła, lekka, familijna opowieść. Nic rewelacyjnego. Takie tam - na trzy gryzy. Liczyłam na dużo więcej, bo wiem, na co stać autora. A - strasznie mnie rozczarował motyw z bałwanem Śniegurkiem. Chyba też głosowałabym na renifera. ;)
Other editions (5)
Books by John Grisham
On shelves
Share this Book
Need help?