logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Pamiętnik Świętego Mikołaja - V.C Tannenbaum, J .M
Pamiętnik Świętego Mikołaja
by: (author) (author)
Może się wam wydawać , że praca Świętego Mikołaja to bułka z masłem , ale uwierzcie , że trwa ona całą dobę przez okrągły rok . Ma swoje wady: zajadam stres słodyczami , co roku mam problem ze zdobyciem wszystkich prezentów , których pragną dzieci , renifery wymagają permanentnego szkolenia... show more
Może się wam wydawać , że praca Świętego Mikołaja to bułka z masłem , ale uwierzcie , że trwa ona całą dobę przez okrągły rok . Ma swoje wady: zajadam stres słodyczami , co roku mam problem ze zdobyciem wszystkich prezentów , których pragną dzieci , renifery wymagają permanentnego szkolenia motywacyjnego , a sanie bez przerwy trafiają do serwisu . Moja żona , chociaż to kochana kobieta , bezustannie zamęcza mnie najnowszymi dietami i programami ćwiczeń . A na dodatek ostatnio mam konsultantki od PR , które wszędzie depczą mi po piętach i nakłaniają do popularyzowania mojego wizerunku.
Dlaczego więc robię to , co robię .? Dlatego , że nic nie cieszy mnie bardziej niż świadomość , że dzieci , budzące się na całym świecie w bożonarodzeniowy poranek , poczują odrobinę magii .  

źródło opisu: Okładka książki
źródło okładki: Internet
show less
Format: papier
ISBN: 9788377084069
Publisher: Wydawnictwo Olesiejuk, 2010
Pages no: 158
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by V.C Tannenbaum
Books by J .M
Share this Book
Need help?