logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Posiadłość East Lynne - Mrs. Henry Wood, Mira Czarnecka
Posiadłość East Lynne
by: (author) (translator)
Fascynująca i intrygująca opowieść o mieszkańcach East Lynne. East Lynne, posiadłość lorda Mount Severn, jest wyjątkowa, ale jej właściciel jest człowiekiem bez grosza. Kiedy lord nagle umiera, jego córka zostaje pozbawiona środków do życia. Aby uniknąć nieszczęścia i upokorzenia, lady Isabel... show more
Fascynująca i intrygująca opowieść o mieszkańcach East Lynne.

East Lynne, posiadłość lorda Mount Severn, jest wyjątkowa, ale jej właściciel jest człowiekiem bez grosza. Kiedy lord nagle umiera, jego córka zostaje pozbawiona środków do życia. Aby uniknąć nieszczęścia i upokorzenia, lady Isabel przyjmuje propozycję małżeństwa od Archibalda Carlyle’a, nowego właściciela East Lynne. Wkrótce jednak zmaga się z dwoma silnymi emocjami: zazdrością o przyjaciółkę męża, Barbarę Hare, oraz fascynacją przystojnym kapitanem Levisonem. Lady Isabel decyduje się postawić wszystko na jedną kartę, co uruchamia lawinę niespodziewanych zdarzeń.

Powieść East Lynne była tłumaczona na wiele języków, a także przenoszona na deski teatralne i na ekran filmowy (ekranizacja z roku 1931 była nominowana do Oscara).
show less
Format: hardcover
Publisher: Zysk i S-ka
Pages no: 748
Edition language: Polski
Category:
Literature
Bookstores:
Books by Mrs. Henry Wood
Books by Mira Czarnecka
On shelves
Share this Book
Need help?