logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Powrót do Lwowa - Maria Nurowska
Powrót do Lwowa
by: (author)
5.00 10
Powrót do Lwowa - drugi tom cyklu powieściowego Marii Nurowskiej rozpoczętego przez Imię twoje... - to kontynuacja losów Elisabeth, Andrew, a także syna Oksany Aleka, którego Elisabeth zabiera do Stanów. Przełamanie nieufności chłopca, zagubionego w obcym środowisku, będzie dla niej trudnym... show more
Powrót do Lwowa - drugi tom cyklu powieściowego Marii Nurowskiej rozpoczętego przez Imię twoje... - to kontynuacja losów Elisabeth, Andrew, a także syna Oksany Aleka, którego Elisabeth zabiera do Stanów. Przełamanie nieufności chłopca, zagubionego w obcym środowisku, będzie dla niej trudnym zadaniem. Czekają na nią jednak wyzwania dużo większe: macierzyństwo, którego nie pragnęła i które wiele zmieni w życiu jej i Andrew, a także kolejna wyprawa na Ukrainę, gdzie sytuacja polityczna staje się coraz bardziej napięta. Jak ułoży się ich życie, rozdarte między kontynentami? Wciąż także nierozwiązana pozostaje zagadka zaginięcia męża Elisabeth, Jeffa Connery'ego - czy jest jeszcze szansa, by go odnaleźć?
Powieść Marii Nurowskiej, w której tle pojawiają się ostatnie dramatyczne wydarzenia na Ukrainie, to historia o namiętności i odwadze, przewrotności losu, wystawiającego nas na wciąż nowe próby, a także o wierności - tak przekonaniom, jak i uczuciom.
Miłość i zdrada, egoizm i poświęcenie, osobiste dramaty i konflikty polityczne - powieści jednej z najpopularniejszych polskich autorek to poruszające historie, które choć zanurzone we współczesności, dotykają najbardziej uniwersalnych ludzkich problemów. Dopełnieniem trylogii jest książka Dwie miłości.  

źródło opisu: http://wab.com.pl/?ECProduct=881
show less
Format: papier
ISBN: 9788374144438
Publisher: W.A.B.
Pages no: 272
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
PijanaPoMalinach
PijanaPoMalinach rated it
5.0 Powrót do Lwowa
Nienawidzę czytać książek w pdf i jeszcze na dokładkę na laptopie. Ale nie miałam jak zdobyć książki...więć przemogłam się i przeczytałam nawet w ten sposób. Byłam ciekawa dalszych losów Elizabeth i Andrewa. Elizabeth wraca na Ukrainę. „Czuła, że musi tam pojechać. Gdyby tego nie zrobiła, wcześniej ...
Other editions (3)
Books by Maria Nurowska
On shelves
Share this Book
Need help?