logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Prawa i powinności - Karina Pjankowa
Prawa i powinności
by: (author)
2.70 25
Jaki jest sposób na nudę, gdy żyje się na tym padole od dawien dawna i widziało już wszystko? To, oczywiście, ratowanie świata. Masz niezdobyty zamek w górach, tłumy uczniów, którzy z zachwytem czekają na każde twoje słowo, prawie niczym nieograniczoną moc… Gdybyż jeszcze to nie było takie nudne!... show more
Jaki jest sposób na nudę, gdy żyje się na tym padole od dawien dawna i widziało już wszystko? To, oczywiście, ratowanie świata.
Masz niezdobyty zamek w górach, tłumy uczniów, którzy z zachwytem czekają na każde twoje słowo, prawie niczym nieograniczoną moc… Gdybyż jeszcze to nie było takie nudne! Może czas zacząć wszystko od początku? Zupełnie klasycznie, od misji ocalenia świata.
Szczęśliwie, w okolicach zamku nawinęła się akurat drużyna, do której idzie się przyłączyć. Co z tego, że są tam jakieś elfy i paladyni a ty jesteś wrednym, paskudnym nekromantą? W końcu każdy ma prawo do odrobiny rozrywki. A jeśli idzie o świat... Tak czy siak, ktoś musi go uratować. Niestety, całą przyjemność zepsuć może fakt, że nijak nie wycofasz się już z awantury. Bo to twoja POWINNOŚĆ! Co? PRAWA? A jakie niby PRAWA ma ten, którego imię znaczy... „pierwszy”.
show less
Format: papier
ISBN: 9788375740653
Publisher: Fabryka Słów
Pages no: 536
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
lipiecp
lipiecp rated it
4.0 Prawa i powinności
Bardzo fajny kawałek fantastyki, ale końcowe wrażenie "to nie można było tak od razu?" jednak lekko irytuje. Jednakowoż czyta się bardzo fajnie. Interesująca, wciągająca pozycja pełna humoru i ironii.
EpidermaS
EpidermaS rated it
1.0 Prawa i powinności
Nie mam najmniejszego pojęcia, skąd taka wysoka ocena tej książki. Pisałam to już przy kilku pozycjach literackich, napiszę i tym razem – parodiować trzeba umieć. Moim zdaniem autorka „Praw i powinności” jeszcze tej sztuki nie opanowała. Historia jest wtórna, nie bawi, a co najgorsze – może zanudzić...
Books by Karina Pjankowa
On shelves
Share this Book
Need help?