logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Profil mordercy - Paul Britton, Przemysław Kiliński
Profil mordercy
by: (author) (translator)
4.50 15
Paul Britton, jeden z najsłynniejszych na świecie profilerów - czyli specjalistów, którzy tworzą psychologiczny portret sprawców zbrodni - zabiera nas w podróż w głąb zbrodniczego umysłu. Okrutne i pozornie niezrozumiałe morderstwo dokonane przez dwójkę nastolatków psychopaci ukrywający ciała... show more
Paul Britton, jeden z najsłynniejszych na świecie profilerów - czyli specjalistów, którzy tworzą psychologiczny portret sprawców zbrodni - zabiera nas w podróż w głąb zbrodniczego umysłu. Okrutne i pozornie niezrozumiałe morderstwo dokonane przez dwójkę nastolatków psychopaci ukrywający ciała ofiar w ścianach własnego domu i w przydomowym ogródku szantażysta grożący zatruciem karmy dla zwierząt i odżywek dla dzieci w brytyjskich marketach makabryczni kolekcjonerzy zabierający z miejsca zbrodni fragment ciała ofiar - to tylko niektóre sprawy, którym czoła stawić musiał Paul Britton i które opisał w swojej książce. Gdy Britton przybywa na miejsce zbrodni, nie szuka odcisków palców, ale śladów, które pozwalają mu na opisanie osobowości zbrodniarza. W fenomenalny sposób potrafi nie tylko opisać jego charakter, ale również wskazać policji, gdzie i jak powinna szukać podejrzanego. Britton odpowiada też na pytanie, skąd bierze się zbrodnia i co sprawia, że ludzie decydują się na popełnienie najpotworniejszych nawet czynów.
show less
Format: paperback
ISBN: 9788324013678
Publisher: Wydawnictwo Znak
Pages no: 528
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
SargentoGarcia
SargentoGarcia rated it
4.5 Profil mordercy
Bardzo dobrze napisana książka dla pasjonatów gatunku. Autor w przystępny i ciekawy sposób opisuje pracę policyjnego profilera wspierając się przykładami z własnego doświadczenia.
Other editions (1)
Books by Paul Britton
Books by Przemysław Kiliński
On shelves
Share this Book
Need help?