logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Projektowanie witryn internetowych User eXperience. Smashing Magazine - James Chudley, Jesmond Allen
Projektowanie witryn internetowych User eXperience. Smashing Magazine
by: (author) (author)
Smashing Magazine to marka znana w branży webowej na całym świecie. Profesjonalny blog o technologiach i projektowaniu stron, oferujący setki merytorycznych i aktualnych artykułów opartych na realnych przykładach, podbił serca milionów użytkowników. Jest obowiązkową lekturą każdego projektanta... show more
Smashing Magazine to marka znana w branży webowej na całym świecie. Profesjonalny blog o technologiach i projektowaniu stron, oferujący setki merytorycznych i aktualnych artykułów opartych na realnych przykładach, podbił serca milionów użytkowników. Jest obowiązkową lekturą każdego projektanta stron WWW!

Projektowanie User eXperience to jeden z najgorętszych tematów w ostatnim czasie. Jeżeli Twój produkt nie wywrze odpowiedniego wrażenia na użytkowniku oraz nie będzie dla niego łatwy w obsłudze, nie masz szans odnieść sukcesu. Dlatego właśnie specjaliści od UX są wprost rozchwytywani na rynku pracy. Jednak dzięki tej niezwykłej książce całkiem sporo będziesz w stanie zrobić we własnym zakresie. Znajdziesz w niej najlepsze porady, które pozwolą Ci osiągnąć cel. W trakcie lektury nauczysz się badać użyteczność strony, odkrywać zachowania użytkowników czy projektować interfejs pod kątem urządzeń mobilnych oraz sklepów internetowych. Książka ta jest nieocenionym źródłem informacji, wartym każdych pieniędzy!

Sprawdź, jak zaprojektować:

główną stronę
stronę produktu, kategorii i koszyka
stronę z artykułami i innymi treściami
wygląd tabel, wykresów i danych
interfejs dla urządzeń mobilnych

Obowiązkowa lektura dla projektantów stron internetowych i aplikacji mobilnych!
show less
Format: papier
ISBN: 9788324663491
Publisher: HELION
Pages no: 456
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Jesmond Allen
Books by James Chudley
On shelves
Share this Book
Need help?