logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Przekleństwo Odi - Maite Carranza
Przekleństwo Odi
by: (author)
3.67 45
Anaid, córka Selene z Klanu Wilczycy, poznała swe dziedzictwo, historię własnych narodzin. Obdarzona niewyobrażalną potęgą, Anaid ma w żyłach krew zarówno dobrych Omar, jak i okrutnych Odish. Niedługo po spotkaniu z ojcem, zwodzona i manipulowana przez najbliższych, dziewczyna postanawia porzucić... show more
Anaid, córka Selene z Klanu Wilczycy, poznała swe dziedzictwo, historię własnych narodzin. Obdarzona niewyobrażalną potęgą, Anaid ma w żyłach krew zarówno dobrych Omar, jak i okrutnych Odish. Niedługo po spotkaniu z ojcem, zwodzona i manipulowana przez najbliższych, dziewczyna postanawia porzucić tych, których uważała dotąd za duchowych przywódców i podążyć własną ścieżką… Przechytrzywszy Selene, młodziutka wybranka ucieka, by stać się zabawką w rękach własnej babki – Lodowej Damy. Nieszczęśliwie zakochana, niezdolna do zapanowania nad własnymi pragnieniami, Anaid powoli staje się kimś, kogo najbardziej obawiają się Omar – egoistyczną, skoncentrowaną na sobie czarownicą, która używa magii, by folgować własnym zachciankom. Czy będzie miała dość sił, by zmierzyć się z ciemną stroną swojego charakteru i wkroczyć na ścieżkę umarłych?

Tocząc walkę z ciemnością, z Krwawą Hrabiną i podstępną Baalat, Anaid odkrywa, że największym zagrożeniem dla wybranki jest… sama wybranka.  
show less
Format: papier
ISBN: 9788376860077
Publisher: Wydawnictwo Jaguar
Pages no: 464
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Światy z półki
Światy z półki rated it
3.0 Przekleństwo Odi
I w tym tomie autorka zwaliła całą fabułę. Dialogi zaczęły się robić takie "banalne", niektóre sytuacje wręcz wyjęte z telenoweli. Zawiodłam się na tym tomie.
Books by Maite Carranza
On shelves
Share this Book
Need help?