logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Przeogromny krokodyl i inne zwierzęta - Quentin Blake, Roald Dahl, Katarzyna Szczepańska-Kowalczuk
Przeogromny krokodyl i inne zwierzęta
by: (author) (illustrator) (translator)
3.50 5
"Przeogromny krokodyl”, „Żyrafa, Peliś i ja” oraz „Magiczny palec” – trzy opowiadania pełne humoru i zaskakujących pomysłów zachwycą dzieci, a przy okazji nauczą odwagi, współpracy i szacunku do zwierząt. Ratuj się, kto może! Przeogromny krokodyl zgłodniał i ma apetyt na wyjątkowy przysmak – na... show more
"Przeogromny krokodyl”, „Żyrafa, Peliś i ja” oraz „Magiczny palec” – trzy opowiadania pełne humoru i zaskakujących pomysłów zachwycą dzieci, a przy okazji nauczą odwagi, współpracy i szacunku do zwierząt.
Ratuj się, kto może! Przeogromny krokodyl zgłodniał i ma apetyt na wyjątkowy przysmak – na pyszne, sycące dziecko. Ale dzieci nie dadzą się tak łatwo schrupać!
Żyrafa z regulowaną szyją, pelikan ze składanym dziobem i zwinna małpa – oto załoga niezawodnej firmy sprzątającej Bezdrabinowe Mycie Okien. Wypucować 677 brudnych okien w posiadłości księcia (nie licząc szklarni) – to zadanie w sam raz dla nich!
Rodzina Greggów lubi urządzić sobie polowanie na kaczki. Jednak tym razem sąsiadka da im nauczkę. Przy pomocy magicznego palca przemienia ich w ptaki. Ciekawe, jak poradzą sobie z taką zamianą ról, kiedy to kaczki zamieszkają w ich domu!"
show less
Format: hardcover
ISBN: 9788324049462
Publisher: Znak emotikon
Pages no: 144
Edition language: Polski
Category:
Childrens
Bookstores:
Books by Roald Dahl
Books by Quentin Blake
Books by Katarzyna Szczepańska-Kowalczuk
On shelves
Share this Book
Need help?