logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Przydrożne krzyże - Jeffery Deaver
Przydrożne krzyże
by: (author)
3.70 25
Wstrząsający thriller o niszczącej sile blogów internetowych! Przy autostradzie w Monterey pojawiają się tajemnicze krzyże. Okazuje się, że nie upamiętniają ofiar wypadków, lecz zapowiadają przyszłe zbrodnie. Sprawę przejmuje agentka Biura Śledczego Kalifornii Kathryn Dance. Zabójca, planując... show more
Wstrząsający thriller o niszczącej sile blogów internetowych!
Przy autostradzie w Monterey pojawiają się tajemnicze krzyże. Okazuje się, że nie upamiętniają ofiar wypadków, lecz zapowiadają przyszłe zbrodnie. Sprawę przejmuje agentka Biura Śledczego Kalifornii Kathryn Dance. Zabójca, planując poszczególne zbrodnie, sprytnie korzysta z informacji zamieszczone przez ofiary na blogach i w serwisach społecznościowych.
Głównym podejrzanym staje się nastolatek odpowiedzialny za tragiczny wypadek samochodowy, po którym został zaciekle zaatakowany na popularnym blogu. Wykorzystując umiejętności wyćwiczone w grach komputerowych, chłopiec ukrywa się przed organami ścigania.
Ofiar przybywa, a Dance, by powstrzymać falę zbrodni, zwraca się o pomoc do autora blogu, samozwańczego obrońcy moralności, dla którego wolność słowa ma większą wagę niż spokój i bezpieczeństwo mieszkańców Półwyspu Monterey.
show less
Format: papier
ISBN: 9788376483214
Publisher: Prószyński i S-ka
Pages no: 443
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
SargentoGarcia
SargentoGarcia rated it
4.0 Przydrożne krzyże
Kolejna książką Jefferya Deavera która wciągnęła mnie bez reszty: ciekawa akcja, szybkie jej zwroty i temat który każe nam inaczej spojrzeć na otaczający nas świat komputerów i świata wirtualnego. Książka jest napisana w taki sposób, że czytelnik nie może się oderwać i chce przeczytać jeszcze jeden ...
Books by Jeffery Deaver
On shelves
Share this Book
Need help?