logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Przynęta - José Carlos Somoza
Przynęta
by: (author)
3.17 15
Diana Blanco pracuje dla madryckiej policji. Wyszkolono ją by była przynętą w polowaniach na zabójców. Jest najlepszą i jedyną przynętą, która potrafi złapać Widza, największego, najbrutalniejszego mordercę wszech czasów. Nastał czas, gdy technika nie może już pomóc w łapaniu morderców. Policja... show more
Diana Blanco pracuje dla madryckiej policji. Wyszkolono ją by była przynętą w polowaniach na zabójców. Jest najlepszą i jedyną przynętą, która potrafi złapać Widza, największego, najbrutalniejszego mordercę wszech czasów.

Nastał czas, gdy technika nie może już pomóc w łapaniu morderców. Policja znalazła niezawodny sposób, do którego klucz znajduje się w teatrze Szekspira: każde z jego dzieł, napisane pod wpływem Londyńskiego Koła Gnostyków, pokazuje jak manipulować ludzkim pożądaniem.

Kiedy Diana odkryła, że jej siostra jest kolejnym celem Widza, rozpoczęła wyścig z czasem, by dopaść mordercę - potwora. Od tej chwili zaczyna się ekscytująca gra podejrzeń, która doprowadzi bohaterkę do szalonego finału, w opustoszałych sceneriach, gdzie nikt i nic nie jest tym, czym się wydaje.

W tym nieprawdopodobnym thrillerze autor przedstawia przyszłość bliższą niż się spodziewamy, wystawiając na próbę inteligencję czytelnika. To zaproszenie, to wrota do fascynującego, niepokojącego świata Josego Carlosa Somozy.
show less
Format: papier
ISBN: 9788374955577
Publisher: Muza
Pages no: 452
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
EpidermaS
EpidermaS rated it
4.0 Przynęta
Somoza… Somoza… Nazwisko bezskutecznie kołatało mi po głowie. Świetnie. „Albo znowu bierzesz się za nieznaną nikomu kaszanę, albo kolejny raz wychodzisz na ignorantkę” – myślałam. Tak czy siak, opis książki i mroczna, nieco gotycka okładka zniewoliły moją chcicę czytelniczą na tyle, że musiałam spró...
Books by José Carlos Somoza
On shelves
Share this Book
Need help?