logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Rozśmieszanki, Rozmyślanki, Usypianki - Danuta Wawiłow, Jerzy Stuhr, Maciej Stuhr, Edyta Jungowska
Rozśmieszanki, Rozmyślanki, Usypianki
by: (author) (narrator) (narrator) (narrator)
5.00 5
Rozśmieszanki, Rozmyślanki, Usypianki to najpiękniejsze wiersze Danuty Wawiłow w genialnych interpretacjach mistrzów polskiej sceny - Jerzego i Macieja Stuhrów oraz Edyty Jungowskiej. Wędrówce w świat baśni towarzyszy wyjątkowa muzyka, która ilustruje nastrój wierszy i wspaniale podąża za... show more
Rozśmieszanki, Rozmyślanki, Usypianki to najpiękniejsze wiersze Danuty Wawiłow w genialnych interpretacjach mistrzów polskiej sceny - Jerzego i Macieja Stuhrów oraz Edyty Jungowskiej.
Wędrówce w świat baśni towarzyszy wyjątkowa muzyka, która ilustruje nastrój wierszy i wspaniale podąża za aktorskimi interpretacjami. Kompozytor przedstawia dzieciom różnorodne style muzyczne począwszy od impresjonizmu (Trójkątna Bajka), poprzez ragtime (Babcia i Pudel), lekkie formy klasyczne (Kajtek Bez Majtek), blues (Daktyle), aż po muzykę elektro-akustyczną (Wiatr) i etniczną (Księżycowy Wierszyk).
Ta płyta to świetna okazja do uśmiechu, radości i refleksji, okazja do dziecięcej recytacji a być może i zachęta do muzycznych poszukiwań zarówno dzieci jak i rodziców.
show less
Format: audiobook
ISBN: 9788392224822
Publisher: Buka
Minutes: 49
Edition language: Polski
Category:
Childrens
Bookstores:
Books by Danuta Wawiłow
Books by Jerzy Stuhr
Books by Maciej Stuhr
Books by Edyta Jungowska
On shelves
Share this Book
Need help?