logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Sandman. Pora mgieł - Mike Dringenberg, Malcolm Jones III, Dick Giordano, Matt Wagner, Kelley Jones, Neil Gaiman
Sandman. Pora mgieł
by: (author) (author) (author) (author) (author) (author)
3.50 5
Czwarty tom bestsellerowej sagi fantastyczno-obyczajowej o Władcy Snów, Sandmanie. W tomie znalazły się dwa wydane w miękkiej oprawie w 2004 roku albumy: Pora mgieł, części 1 i 2. Cykl Sandman to mroczna, przepełniona horrorem historia ludzkich kontaktów z Sandmanem, Władcą Snów, nieziemską... show more
Czwarty tom bestsellerowej sagi fantastyczno-obyczajowej o Władcy Snów, Sandmanie. W tomie znalazły się dwa wydane w miękkiej oprawie w 2004 roku albumy: Pora mgieł, części 1 i 2.
Cykl Sandman to mroczna, przepełniona horrorem historia ludzkich kontaktów z Sandmanem, Władcą Snów, nieziemską istotą, która wprawdzie nie jest bogiem, ale posiada władzę, o jakiej inni bogowie mogą tylko marzyć - rządzi ludzkimi snami i pragnieniami... A jest to potężna władza, gdyż sny często kierują naszym życiem... a czasem nawet je zastępują.
Liczne nawiązania kulturowe i religioznawcze zawarte w komiksie spowodowały, że Sandman został uznany przez krytykę za dzieło wybitne. Zebrał wiele nagród, m.in. Will Eisner Comic Industry Award, Harrey Award oraz World Fantasy Award, nagrodę zarezerwowaną dla literatury, którą po raz pierwszy w historii otrzymał komiks.  

źródło opisu: http://www.swiatkomiksu.pl
źródło okładki: http://www.swiatkomiksu.pl
show less
Format: papier
ISBN: 9788323736899
Publisher: Egmont
Pages no: 224
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Mike Dringenberg
Books by Malcolm Jones III
Books by Dick Giordano
Books by Matt Wagner
Books by Kelley Jones
Books by Neil Gaiman
On shelves
Share this Book
Need help?