logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Sąsiad - Lisa Gardner
Sąsiad
by: (author)
3.88 20
Ta sprawa gwarantowała szum medialny – młoda atrakcyjna żona i matka znika bez śladu ze swego domu w Bostonie. Czteroletnia córeczka to jedyny świadek, a przystojny, tajemniczy mąż staje się głównym podejrzanym. Kiedy do niewielkiego, przytulnego domu rodziny Jones przybywa sierżant D. D. Warren,... show more
Ta sprawa gwarantowała szum medialny – młoda atrakcyjna żona i matka znika bez śladu ze swego domu w Bostonie. Czteroletnia córeczka to jedyny świadek, a przystojny, tajemniczy mąż staje się głównym podejrzanym.
Kiedy do niewielkiego, przytulnego domu rodziny Jones przybywa sierżant D. D. Warren, od razu wyczuwa coś niepokojącego w pozorach normalności, które para tak bardzo starała się stworzyć.
Zegar tyka nieubłaganie, tymczasem Jason Jones zdaje się bardziej zaabsorbowany niszczeniem dowodów i izolowaniem swej córki niż poszukiwaniem „ukochanej” żony. Czy ten idealny mąż próbuje coś ukryć? I czy jedyny świadek zbrodni stanie się następną ofiarą zabójcy?  

źródło opisu: Wydawnictwo Sonia Draga, 2011
źródło okładki: http://www.soniadraga.pl
show less
Format: papier
ISBN: 9788375083675
Publisher: Wydawnictwo Sonia Draga
Pages no: 456
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Cirya
Cirya rated it
5.0 Sąsiad
rewelacja! nie mogłam się oderwać od książki, musiałam dokończyć :) ciekawie skonstruowana fabuła, interesujący i tajemniczy bohaterowie, świetny sposób narracji, czyta się jednym tchem... gorąco polecam!
Other editions (3)
Books by Lisa Gardner
On shelves
Share this Book
Need help?