logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Siewca Wiatru - Maja Lidia Kossakowska
Siewca Wiatru
by: (author)
Adaptacja powieści jednej z najzdolniejszych pisarek polskiej fantastyki – właśnie trafia do słuchaczy audiobook „Siewca wiatru” Mai Lidii Kossakowskiej. To historia świata opuszczonego przez Boga. Tego samego, który stworzył świat i zapowiedział walkę ze Złym. Jego nieobecność nie może chyba... show more
Adaptacja powieści jednej z najzdolniejszych pisarek polskiej fantastyki – właśnie trafia do słuchaczy audiobook „Siewca wiatru” Mai Lidii Kossakowskiej.
To historia świata opuszczonego przez Boga. Tego samego, który stworzył świat i zapowiedział walkę ze Złym. Jego nieobecność nie może chyba zostać niezauważona, choć Archaniołowie podzielili władzę między siebie i na razie udaje im się maskować brak Pana.
Nadchodzi Antykreator, z którym walka może się okazać ostateczną. Ale jak walczyć z Siewcą Wiatru bez pomocy Boga? Taka sytuacja może oznaczać rychły koniec, bo nawet Anioł Zagłady nie jest w stanie nic zrobić bez tchnienia mocy Pana.
Audiobook dla miłośników mitologii chrześcijańskiej i fantastyki – połączenie tych gatunków przyniosło znakomity efekt, niezwykle wciągająca powieść. Sama autorka mówi o tej książce, że jest szczególna. Wątki w niej poruszone Kossakowska podjęła również w dwóch tomach „Zbieracza burz”.
„Siewca wiatru” w wersji audio to mistrzowska interpretacja Krzysztofa Wakulińskiego.

źródło: audioteka.pl
show less
Format: audiobook
Publisher: Fabryka Słów
Minutes: 1162
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Rewolwerowiec
Rewolwerowiec rated it
5.0 Siewca Wiatru
Gdybym mógł,dałbym 6 gwiazdek.
Other editions (10)
Books by Maja Lidia Kossakowska
On shelves
Share this Book
Need help?