logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Upiór południa. Czerń - Maja Lidia Kossakowska
Upiór południa. Czerń
by: (author)
3.25 40
Malaria szepcze do mnie czule, lód w mojej głowie zaraz rozsadzi mózg, czuję jak tyka niewidzialny zegar uzbrojonej bomby. Krwi!!! Korespondenci wojenni - akolici obłąkanego, żądnego krwi boga, zwanego opinią publiczną. Jego kaprys rzuca ich poza śmierć, czas i zaświaty. Wprost do prywatnej... show more
Malaria szepcze do mnie czule, lód w mojej głowie zaraz rozsadzi mózg, czuję jak tyka niewidzialny zegar uzbrojonej bomby. Krwi!!!
Korespondenci wojenni - akolici obłąkanego, żądnego krwi boga, zwanego opinią publiczną.
Jego kaprys rzuca ich poza śmierć, czas i zaświaty. Wprost do prywatnej piwnicy Pana Boga, by odkryć krainę Pana Kałasznikowa. Ale i on jest tu tylko sługą.
Afryka to prastary kontynent. Duchy, przodkowie, demony, orisza. Wszyscy tu są. I skądś muszą czerpać energię, by żyć.
To jeszcze szaleństwo, czy już opętanie?
Pierwsza z czterech opowieści cyklu "Upiór Południa", zapisków znad krawędzi świata związanych wspólnymi motywami upału i demonów. Na upiorną kolekcję składają się: "Upiór Południa. Czerń", "Upiór Południa. Pamięć Umarłych", "Upiór Południa. Burzowe Kocię", "Upiór Południa. Czas mgieł".
show less
Format: paperback
ISBN: 9788375741124
Publisher: Fabryka Słów
Pages no: 229
Edition language: Polski
Series: Upiór Południa
Bookstores:
Community Reviews
malwinaczyta
malwinaczyta rated it
3.0 Tymczasem w Afryce
Podczas wizyty w bibliotece, gdzie przeszukiwałam półkę z fantastyką, mój wzrok przykuły cztery niepozorne książeczki, których wygląd nie był mi obcy, bo już kilka razy przewinęły mi się czy to w internecie, czy to u znajomych. Tak, mam na myśli opowiadania Kossakowskiej, które razem tworzą "Upiora ...
Books by Maja Lidia Kossakowska
On shelves
Share this Book
Need help?