logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Siódmy M - Francisca Solar
Siódmy M
by: (author)
4.50 10
Seria tajemniczych samobójstw wśród młodych ludzi wstrząsa społecznością Puerto Fake. Aby zbadać ich przyczynę, na miejsce udaje się Sophie Deuters, jej przyjaciel, goniący za sensacją fotograf Cal oraz detektyw Marco Feliciano. Co skłoniło mieszkańców zapomnianej przez Boga i ludzi miejscowości... show more
Seria tajemniczych samobójstw wśród młodych ludzi wstrząsa społecznością Puerto Fake. Aby zbadać ich przyczynę, na miejsce udaje się Sophie Deuters, jej przyjaciel, goniący za sensacją fotograf Cal oraz detektyw Marco Feliciano. Co skłoniło mieszkańców zapomnianej przez Boga i ludzi miejscowości do odebrania sobie życia? Czemu mieszkańcy są tacy małomówni? Bohaterowie odkrywają, że Puerto Fake jest w rzeczywistości niemiecką kolonią założoną w czasie II wojny światowej, a w systemie podziemnych korytarzy łączących domostwa odbywają się spotkania, którym przewodniczą starcy w hitlerowskich mundurach. Dlaczego samobójcy mieli na ciele wytatuowaną literę M?
show less
Format: paperback
ISBN: 9788373595750
Publisher: Albatros
Pages no: 303
Edition language: Polski
Category:
Suspense
Bookstores:
Community Reviews
PijanaPoMalinach
PijanaPoMalinach rated it
4.5 Siódmy M
Powieść trzymająca w napięciu do samego końca. Autorka ma lekki styl pisania przez co szybko i przyjemnie się ją czyta. Akcja jest idealnie rozłożona na kartach tej powieści i czym brniemy dalej w to opowiadanie tym bardziej staje się ona emocjonująca, aby zaskoczyć nas wybuchowym finałem.
Other editions (2)
Books by Francisca Solar
On shelves
Share this Book
Need help?