logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Skok - Lee Goldberg, Janet Evanovich, Dominika Repeczko
Skok
by: (author) (author) (translator)
3.00 15
Zespół złożony z Janet Evanovich, autorki książek o Stephanie Plum, najlepiej sprzedającej się serii wszechczasów i Lee Goldberga autora bestsellerów i scenariusza do serialu o detektywnie Monku, przedstawia elektryzująca serię o agentce FBI, która zawsze dopadnie tego, kogo ma na celowniku i... show more
Zespół złożony z Janet Evanovich, autorki książek o Stephanie Plum, najlepiej sprzedającej się serii wszechczasów i Lee Goldberga autora bestsellerów i scenariusza do serialu o detektywnie Monku, przedstawia elektryzująca serię o agentce FBI, która zawsze dopadnie tego, kogo ma na celowniku i nieustraszonym oszuście, który uwielbia pościgi.
Nicolas Fox to międzynarodowy aferzysta, słynący ze swych przekrętów na miarę Żądła, których ofiarami padali potężni i bogaci. Wie, że FBI od lat podąża jego tropem, szczególnie agentka Kate O’Hare. I gdy już wydaje się, ze Fox skończy za karatami, on wykręca największy swój numer: przekonuje FBI by zaoferowała mu pracę, oczywiście u boku O’Hare.
Ich pierwsze zadanie zaprowadzi ich na boczne uliczki Berlina, pustynie Kalifornijską i odległe wyspy Indonezji. Ich celem jest Derek Griffin skorumpowany bankier, oskarżony o defraudacje milionów należących do jego klientów. Pogoń za Griffinem na jego prywatną wyspę, będzie prawdziwą próba dla umiejętności Foksa i cierpliwości O’Hary. Pościgi samochodowe, piraci, czekoladki Toblerone od rana do wieczora. O ile Fox i O’Hare najpierw się nie pozabijają.
show less
Format: paperback
ISBN: 9788379641116
Publisher: Fabryka Słów
Edition language: Polski
Category:
Contemporary, Action
Bookstores:
Community Reviews
EpidermaS
EpidermaS rated it
Czasem człowiek ma tak, że jak się raz sparzy, to drugi raz za nic nie spróbuje. Obojętnie, czy chodzi o książkę, dyscyplinę sportową czy egzotyczną potrawę. I wtedy przydaje się taka Lara (każdy powinien dysponować w swoim życiu przynajmniej jedną Larą, wierzcie mi), która z uśmiechem na twarzy i z...
Books by Janet Evanovich
Books by Lee Goldberg
Books by Dominika Repeczko
On shelves
Share this Book
Need help?