logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Słodkich snów, Anno - Joanna Opiat-Bojarska
Słodkich snów, Anno
by: (author)
Anna Rogozińska jest trzydziestoparoletnią, atrakcyjną i bardzo ambitną dziennikarką TV. Kiedy wpada na trop afery lekarskiej, robi wszystko, aby odkryć prawdę. Nawet kosztem prywatnego życia. Annie pomaga Łukasz, dawny kolega ze studiów z tajemniczym tatuażem na przedramieniu. To nie jedyny... show more
Anna Rogozińska jest trzydziestoparoletnią, atrakcyjną i bardzo ambitną dziennikarką TV. Kiedy wpada na trop afery lekarskiej, robi wszystko, aby odkryć prawdę. Nawet kosztem prywatnego życia. Annie pomaga Łukasz, dawny kolega ze studiów z tajemniczym tatuażem na przedramieniu. To nie jedyny mężczyzna w jej życiu. Dziennikarka dostaje pierwszy list od mordercy, nie ma czasu na pomyłki. Zabójca czai się w pobliżu, obserwuje nieświadomą dziewczynę i zadaje zagadki.

Kim jest Bezdenny Kapelusznik?
Jaki związek z zabójstwami ma największa katastrofa kolejowa PRL? W końcu Anna musi podjąć decyzję, być może najważniejszą w życiu.
Czy wybór dziewczyny okaże się słuszny?
Czy spowiedź mordercy stanie się przepustką do kariery, czy też przeciwnie, położy się długim cieniem na losach Anny?

„Słodkich snów, Anno” to dynamiczna opowieść o kobiecie, która dąży do celu za wszelką cenę. Opowieść o szukaniu sensu w życiu i o tym, że czasem trzeba coś stracić, aby ten sens wreszcie odnaleźć. Pierwszy tom obyczajowo-kryminalnej serii z dziennikarką śledczą Anną Rogozińską.  

źródło opisu: http://opiatbojarska.blog.pl
źródło okładki: http://opiatbojarska.blog.pl
show less
Format: papier
ISBN: 9788379880072
Publisher: Filia
Pages no: 392
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
POCZYTAJNIA
POCZYTAJNIA rated it
0.0 Anna w krainie mordercy
Małe stacje, puste dworce, pociągi i tory kolejowe to elementy pojawiające się dosyć często w twórczości Stefana Grabińskiego, nazywanego polskim Edgarem Allanem Poem. Pisarz, tworzący prozę z pogranicza horroru, fantastyki i realizmu, starał się ukazać grozę tkwiącą w na pozór przyjemnej podróży ko...
Books by Joanna Opiat-Bojarska
On shelves
Share this Book
Need help?