logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Sprawność. Siła. Witalność. Jak CrossFit zmienił moje życie - T. J. Murphy
Sprawność. Siła. Witalność. Jak CrossFit zmienił moje życie
by: (author)
3.50 10
Prawdziwa rewolucja treningowa zdrowie, skuteczność, szaleństwo. Przekrocz granice możliwości. W cieniu komercyjnych molochów fitness wyrosła nowa moda. Wyczerpujące treningi, odbywające się w surowych warunkach w garażach i starych halach, przyciągają rzesze znudzonych bieżniami i... show more
Prawdziwa rewolucja treningowa zdrowie, skuteczność, szaleństwo. Przekrocz granice możliwości.

W cieniu komercyjnych molochów fitness wyrosła nowa moda. Wyczerpujące treningi, odbywające się w surowych warunkach w garażach i starych halach, przyciągają rzesze znudzonych bieżniami i skomplikowanymi urządzeniami amatorów sportu. Szybkie efekty, wspaniali ludzie i satysfakcja z pokonywania własnych słabości przyćmiewają pot i łzy, którymi zroszone są maty w boxach.
Zmuś swoje ciało do maksymalnego wysiłku. Pod okiem dyplomowanych instruktorów zaciekle rywalizuj z innymi fanatykami CrossFitu®.

Czy to działa?

Poznaj historię T.J. Murphy’ego. Z kolanami zmasakrowanymi przez wieloletnie bieganie i perspektywą trudnej operacji stawił się na swój pierwszy trening CrossFit®. Ta decyzja zmieniła jego życie. Pokonując drogę od nowicjusza do zapalonego orędownika, Murphy poznaje odpowiedź na pytanie, dlaczego CrossFit® jest tak popularny i czy jest w stanie postawić na nogi każdego, fizycznie i psychicznie.

Wejdź z nami do boxu. Skorzystaj z wiedzy dostępnej dotąd tylko dla zawodowców. Rzuć swojemu ciału nadludzkie wyzwanie. I obserwuj oszałamiające rezultaty.  

źródło opisu: opis z okładki
źródło okładki: skan własny
show less
Format: papier
ISBN: 9788379242177
Publisher: Wydawnictwo Sine Qua Non
Pages no: 240
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
agapilecka
agapilecka rated it
3.5 Sprawność. Siła. Witalność. Jak CrossFit zmienił moje życie
CrossFit… Nazwa obiła mi się kiedyś o uszy, ale nie zagłębiałam się nigdy w temat. Wiedziałam tylko, że się ćwiczy bardzo intensywnie i jest fajnie. Jednakże nigdy nie miałam okazji doświadczyć tego na własnej skórze. Pomyślałam, że można by to zmienić, wypróbować ten sport, czy może raczej: sposób ...
Books by T. J. Murphy
On shelves
Share this Book
Need help?