logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Straż nocna - Terry Pratchett
Straż nocna
by: (author)
3.67 30
Komendant Sam Vimes ze Straży Miejskiej Ankh-Morpork miał wszystko. Ale teraz wrócił do swojej własnej, twardej i ostrej przeszłości, pozbawiony nawet ubrania, które miał na sobie, gdy uderzyła błyskawica. Życie w przeszłości jest trudne. Śmierć w przeszłości jest niezwykle łatwa. Musi jednak... show more
Komendant Sam Vimes ze Straży Miejskiej Ankh-Morpork miał wszystko. Ale teraz wrócił do swojej własnej, twardej i ostrej przeszłości, pozbawiony nawet ubrania, które miał na sobie, gdy uderzyła błyskawica.

Życie w przeszłości jest trudne. Śmierć w przeszłości jest niezwykle łatwa. Musi jednak przeżyć, by wykonać swoją robotę. Ma wyśledzić mordercę, nauczyć swoje młodsze ja, jak być dobrym gliną, i zmienić rezultat krwawej rewolucji. Jest też pewien problem: jeśli wygra, straci żonę, straci dziecko, straci przyszłość.

Dyskowa „Opowieść o jednym mieście”, z pełnym zespołem ulicznych urwisów, dam negocjowalnego afektu, rebeliantów, tajnej policji i innych dzieci rewolucji.

Prawda! Sprawiedliwość! Wolność!
I Jajko Na Twardo!  

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/
źródło okładki: http://www.proszynski.pl/
show less
Format: papier
ISBN: 9788374696975
Publisher: Prószyński i S-ka
Pages no: 336
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
zaczytany
zaczytany rated it
3.5 "Straż Nocna" Terry Pratchet
Lubicie Vimesa? Ja bardzo, dlatego postanowiłem zajrzeć do niego z wizytą w Ankh-Morpork. I nie uwierzycie jakie było moje zaskoczenie (pozytywne oczywiście) gdy okazało się, że tym razem Pratchett zaserwował mi podwójną dawkę ulubionego komendanta :) Jak to mozliwe? Już śpieszę z wyjaśnieniem. "S...
Other editions (1)
Books by Terry Pratchett
On shelves
Share this Book
Need help?