logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Sully. W poszukiwaniu tego co naprawdę ma znaczenie. - Chesley B. „Sully” Sullenberger III Jeffrey Zaslow
Sully. W poszukiwaniu tego co naprawdę ma znaczenie.
5.00 10
15 stycznia 2009 roku. W chwilę po starcie z nowojorskiego lotniska ważący 73 tony samolot Airbus A320 ze 155 osobami na pokładzie stracił moc w obu silnikach. Wydawało się, że maszyna musi runąć na miasto. Za sterami samolotu siedział jednak kapitan Chesley "Sully" Sullenberger, który podjął... show more
15 stycznia 2009 roku. W chwilę po starcie z nowojorskiego lotniska ważący 73 tony samolot Airbus A320 ze 155 osobami na pokładzie stracił moc w obu silnikach. Wydawało się, że maszyna musi runąć na miasto. Za sterami samolotu siedział jednak kapitan Chesley "Sully" Sullenberger, który podjął decyzję o awaryjnym lądowaniu na rzece Hudson.
Spokojna reakcja kapitana nie tylko pozwoliła uniknąć katastrofy, lecz także sprawiła, że stał się bohaterem i inspiracją dla ludzi na całym świecie. Jego wyczyn przeszedł do historii jako najbardziej spektakularne lądowanie w dziejach. Ta bestsellerowa książka odpowiada na pytanie, skąd biorą się ludzie, którzy są w stanie sprostać każdemu wyzwaniu i nigdy nie tracą zimnej krwi. To inspirująca opowieść bohatera, który nie jest superherosem, ale człowiekiem takim, jak każdy z nas.
Książka stała się podstawą filmu w reżyserii legendarnego Clinta Eastwooda – laureata Oscara i twórcy Snajpera. W roli głównej laureat Oscara Tom Hanks.
show less
Format: paperback
ISBN: 9788324036806
Publisher: Znak
Pages no: 336
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
PijanaPoMalinach
PijanaPoMalinach rated it
5.0 Sully. W poszukiwaniu tego, co naprawdę ma znaczenie
"Sully" to książka jedna z tych, które na długo zostają w pamięci. Dochodzę do wniosku, że koniecznie muszę obejrzeć film. Chesley B. "Sully" Sullenbergen III opowiada nam swoją historię z każdym najdrobniejszym szczegółem i wprowadza w świat, którego nie znamy. To amerykański pilot wojskowy i cywil...
Books by Chesley B. „Sully” Sullenberger III Jeffrey Zaslow
On shelves
Share this Book
Need help?