logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Światło jogasutr Patańdżalego - B. K. S. Iyengar
Światło jogasutr Patańdżalego
by: (author)
Jogasutry, spisane około 2000 lat temu przez mędrca Patańdżalego, są najstarszym i najważniejszym tekstem systemu jogi. Dogłębnie opisują jej filozofię, psychologię i praktykę. Światło jogasutr autorstwa B.K.S. Iyengara, jednego z najwybitniejszych, współczesnych mistrzów jogi, jest pozycją... show more
Jogasutry, spisane około 2000 lat temu przez mędrca Patańdżalego, są najstarszym i najważniejszym tekstem systemu jogi. Dogłębnie opisują jej filozofię, psychologię i praktykę.
Światło jogasutr autorstwa B.K.S. Iyengara, jednego z najwybitniejszych, współczesnych mistrzów jogi, jest pozycją wyjątkową. Jest to nowe tłumaczenie klasycznego tekstu, opatrzone bogatym i praktycznym, a nie tylko filozoficznym komentarzem. Autor wskazuje, jak dzięki właściwej, świadomej praktyce doskonalić siebie, przekraczając różnorakie przeszkody na drodze naszego rozwoju, aby osiągnąć cel.
Światło jogasutr jest pierwszą tego typu pozycją na polskim rynku, niezmiernie pomocną dla zainteresowanych jogą z punktu widzenia praktyki czy też filozofii.  

źródło opisu: http://www.galaktyka.com.pl/
źródło okładki: http://www.galaktyka.com.pl/
show less
Format: papier
ISBN: 9788375791686
Publisher: Galaktyka
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by B. K. S. Iyengar
On shelves
Share this Book
Need help?