logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Szósta klepka - Małgorzata Musierowicz
Szósta klepka
3.64 90
Tytuł należy do popularnego cyklu Jeżycjada. Bohaterką jest Cesia Żakówna, mająca kompleksy na tle własnej urody (...). Trudno ich nie mieć, gdy ma się superatrakcyjną siostrę o romantycznym imieniu Julia, piękne koleżanki i w dodatku musi się znosić dziwne spojrzenia kolegi z klasy Jerzego... show more
Tytuł należy do popularnego cyklu Jeżycjada. Bohaterką jest Cesia Żakówna, mająca kompleksy na tle własnej urody (...). Trudno ich nie mieć, gdy ma się superatrakcyjną siostrę o romantycznym imieniu Julia, piękne koleżanki i w dodatku musi się znosić dziwne spojrzenia kolegi z klasy Jerzego Hajduka. Zapewne są to spojrzenia krytyczne... Do tego dochodzą jeszcze klasówki z matmy i wybryki kuzynka o niespożytej energii Bobcia, który z uśmiechem na ustach... podpala balkon albo rysuje wizerunki Hitlera na wielkanocnych pisankach. A jednak do domu Żaków z przyjemnością się wraca. Zawsze czeka tam liczna rodzinka i pyszne a niedrogie potrawy, przygotowane przez mamę Żakową..
show less
Format: papier
ISBN: 9788360773031
Publisher: Akapit Press
Pages no: 188
Edition language: Polski
Series: Jeżycjada (#1)
Bookstores:
Community Reviews
lacerta
lacerta rated it
5.0 Szósta klepka
Wspaniała książka. Nie można nie polubić głównej bohaterki, bo od Celestyny Żak aż bije optymizm. Śmieszne perypetie całej rodziny, zwłaszcza Bobka, tyle przyjaźni dla innych i kochająca rodzina, aż szkoda, że książka tak szybko się kończy.
Książkowo czyta
Książkowo czyta rated it
2.5 Szósta klepka
Książka otwiera znany i lubiany przez nastolatki cykl Jeżycjada. Poznajemy Celestynę, która mimo, iż nie ma łatwego życia dzięki wrodzonemu optymizmowi krok po kroku pokonuje napotykane przeciwności losu.
Other editions (9)
Books by Małgorzata Musierowicz
On shelves
Share this Book
Need help?