logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Tajemne Miejsca. Kamienne kręgi, starożytne grobowce i niezwykłe krajobrazy - Brian Haughton
Tajemne Miejsca. Kamienne kręgi, starożytne grobowce i niezwykłe krajobrazy
by: (author)
Kontynuacja wydanej rok temu Ukrytej historii Tajemne miejsca to fascynująca i pogłębiona wyprawa w dziedzinę archeologii, legend oraz intrygujących tajemnic otaczających trzydzieści dwa starożytne miejsca położone w rozmaitych zakątkach świata - od tajemniczych megalitów w Wielkiej Brytanii i... show more
Kontynuacja wydanej rok temu Ukrytej historii

Tajemne miejsca to fascynująca i pogłębiona wyprawa w dziedzinę archeologii, legend oraz intrygujących tajemnic otaczających trzydzieści dwa starożytne miejsca położone w rozmaitych zakątkach świata - od tajemniczych megalitów w Wielkiej Brytanii i Irlandii, nawiedzonych grobowców Etrusków, niezwykłej katedry w Akwizgranie po starożytne miasto Indian Cahokię, enigmatyczną kambodżańską świątynię Angkor Wat i świętą skałę aborygenów, Uluru.

Dlaczego występowanie dziwnych zjawisk tak często wiąże się z tymi niesamowitymi miejscami? Czyżby niektóre z otaczanych czcią, świętych okolic mogły w jakiś osobliwy sposób wywoływać lub przyciągać zjawiska paranormalne? Albo czy zdarzenia o tym właśnie charakterze da się wytłumaczyć w kategoriach nowożytnych mitów i legend? Tymi pasjonującymi kwestiami zajmuje się Brian Haughton w swojej urzekającej, bogato ilustrowanej książce, która jest kontynuacją Ukrytej historii, wydanej przez Dom Wydawniczy REBIS w 2008 roku.  

źródło opisu: http://www.rebis.com.pl/rebis/public/books/books.h...(?)
źródło okładki: http://www.rebis.com.pl/rebis/public/books/books.h...»
show less
Format: papier
ISBN: 9788375103984
Publisher: Rebis
Pages no: 343
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Brian Haughton
On shelves
Share this Book
Need help?