logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Taka piękna śmierć - Peter James
Taka piękna śmierć
by: (author)
Zatłoczony przedział drugiej klasy w pociągu  do Brighton, zdenerwowany pasażer wysiadający  w pośpiechu na przedostatniej stacji, płyta CD,  którą pozostawia na siedzeniu i współpodróżny,  który zabiera ją, aby oddać właścicielowi.  Tak to się zaczyna... Gdyby Tom Bryce wiedział, czym zajmuje... show more
Zatłoczony przedział drugiej klasy w pociągu  do Brighton, zdenerwowany pasażer wysiadający  w pośpiechu na przedostatniej stacji, płyta CD,  którą pozostawia na siedzeniu i współpodróżny,  który zabiera ją, aby oddać właścicielowi.  Tak to się zaczyna... Gdyby Tom Bryce wiedział, czym zajmuje się ów  tajemniczy biznesmen z dziwnym logo firmy, nie  tknąłby płyty za żadne skarby.   

Tymczasem w Brighton policja znajduje okrutnie okaleczone zwłoki. Śledztwo prowadzi Roy Grace,  piekielnie inteligentny profesjonalista,  trochę zagubiony w życiu osobistym, który właśnie spotyka nową miłość. Stopniowo odkrywa on nić łączącą pozostawioną w pociągu płytę, niebezpieczeństwo grożące jego znalazcy oraz morderstwa w nadmorskim kurorcie.
show less
Format: papier
ISBN: 9788376702766
Publisher: Buchmann
Pages no: 427
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Peter James
On shelves
Share this Book
Need help?