logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Trans/wizje nr 1 - Redakcja pisma Trans/wizje
Trans/wizje nr 1
4.00 5
Trans/wizje – pismo psychoaktywne to jedyne na polskim rynku pismo kulturalno-społeczne, zajmujące się współczesnymi i historycznymi nurtami myśli alternatywnej - od pierwotnych metod osiągania ekstazy, poprzez historyczne działania kontrkultury lat sześćdziesiątych, współczesne ruchy... show more
Trans/wizje – pismo psychoaktywne to jedyne na polskim rynku pismo kulturalno-społeczne, zajmujące się współczesnymi i historycznymi nurtami myśli alternatywnej - od pierwotnych metod osiągania ekstazy, poprzez historyczne działania kontrkultury lat sześćdziesiątych, współczesne ruchy ezoteryczne, modyfikacje ciała i umysłu, psychologię transpersonalną, muzykę eksperymentalną, sztukę performance, aż do futurystycznych wizji rozwoju człowieka i jego psyche. W centrum zainteresowań pisma znajduje się ukazywanie ukrytych możliwości człowieka, traktowanego łącznie jako ciało, duch i umysł, wraz z pełną kulturową ekspresją jego twórczego potencjału.
To spektrum tematyczne redakcja pisma traktuje całościowo, nie pomijając zarówno aspektów antropologicznych, psychologicznych i społecznych, literackich, muzycznych i filmowych, obszarów sztuki i tańca.

Tematem przewodnim pierwszego numeru są transformacje, przemiany ciała i umysłu.  

źródło opisu: Wydawnictwo Okultura, 2011
źródło okładki: okultura.pl
show less
Format: papier
Publisher: Okultura
Pages no: 160
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Redakcja pisma Trans/wizje
On shelves
Share this Book
Need help?